kategoria: Programy
[#1] Pole "Screenshot" na aminecie
Zauwaűyîem podczas przeglâdania Aminetu pole z napisem "Screenshot not available". Nie udaîo mi się jednak do tej pory znaleúć ani jednego tytuîu który by to pole miaî wypeînione. Czy wie ktoô moűe o jakimô przyîadzie gdzie jest ono wykorzystane? Jeűeli takowy nie istnieje, to jaki jest powód istnienia tego elementu interfejsu?

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 18:25:09 przez Jonson26

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 18:25:52 przez Jonson26

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 18:26:34 przez Jonson26

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 18:42:46 przez Jonson26
[#2] Re: Pole "Screenshot" na aminecie

@Jonson26, post #1

Zamieszczający archiwum nie zamieścił obrazka, to go nie ma. Chyba proste?szeroki uśmiech
[#3] Re: Pole "Screenshot" na aminecie

@Jonson26, post #1

A pod jakim adresem aminetu masz "screenshot"?
[#4] Re: Pole "Screenshot" na aminecie

@mailman, post #2

No nie takie proste, bo nigdzie nie ma informacji jak taki screenshot dołączyć do swojego uploadu. Kilka razy szukałem i nigdzie nie ma takiej informacji, oficjalna instrukcja http://wiki.aminet.net/Uploading_instructions nic o tym nie wspomina. Próbowałem pisać maila, ale bez odpowiedzi. Raz załączyłem plik na pałę, tzn nazwa jak archiwum, ale z rozszerzeniem JPG, i automat odrzucił.
Nie wiem, może powinien być iff, a może gif, a może powinien jakoś specjalnie nazywać - trudno, nie będę zgadywał.
A sam pomysł na screena fajny, szkoda że to praktycznie martwa funkcjonalność.
[#5] Re: Pole "Screenshot" na aminecie

@vojo, post #4

Wieki temu nic nie zamieszczałem. Ta funkcja to było WIP lata świetlne temu. Sądziłem, że może ktoś to jednak dodał, ale z przyzwyczajenia ludzi i tak nie dodają.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem