kategoria: A1200
[#1] [A1200] KickStart rom - zaprogramuje mi ktoś z innym scsi.device?
Mam pytanie - kupiłem oryginalny ks rom 3.1 od colanto do a1200 - wiem że ludzie modyfikują kickstarty więc mam pytanie. Czy jest tu ktoś kto programuje takie kostki rom i umie podmienić 1 plik? Mam swój ulubiony plik scsi.device i zależy mi żeby był on już w romie bo irytują te resety i loadmodule i że zabiera to pamięć itd.
Kostki mam takie z okienkiem do kasowania ultrafioletem. A może ma ktoś takiego gotowca do zaprogramowania?
Gdzieś dawno temu czytałem że ktoś wyciągnął z 3.1.4 czy z os 3.9 scsi.device do 3.1 i bez wycinania niczego z 3.1 - tak więc musiał jakoś to upchać i zastąpić stary scsi.device :)
[#2] Re: [A1200] KickStart rom - zaprogramuje mi ktoś z innym scsi.device?

@KoFi, post #1

Odezwij się na priv.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem