kategoria: A1200
[#1] [A1200] dwa wsady romów jak przerobić na 1 plik rom do mapowania?
Witam
Dawno temu miałem jakiś inny kickstart w amidze 1200 i dziś odkopałem stare płyty cd i znalazłem na nich archiwum tych kostek, w którym po rozpakowaniu są 2 pliki o nazwach U6A i U6B (wiadomo że to romy). Nie pamiętam już co to był za kickstart ale wiem że go kupowałem i wcale to nie było tanie wtedy. Pytanie czy da się te 2 pliki jakoś scalić w 1 plik abym mógł zobaczyć co to za kickstart rom? Głównie mi chodzi o to żeby zobaczyć jakie miał scsi.device.
Jeśli się da - to czym to połączyć bo zwykłym joinerem pod PC to się nie da - to są wsady do zaprogramowania układów eprom.
[#2] Re: [A1200] dwa wsady romów jak przerobić na 1 plik rom do mapowania?

@KoFi, post #1

winhex?
[#3] Re: [A1200] dwa wsady romów jak przerobić na 1 plik rom do mapowania?

@KoFi, post #1

Remus
srec_cat
SRecord

w sofcie do programatora EPROM ( swap byte )

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2021 21:43:29 przez UJP
[#4] Re: [A1200] dwa wsady romów jak przerobić na 1 plik rom do mapowania?

@UJP, post #3

Oki - dzięki - chyba nawet mam Remusa w swoich archiwach. Dzięki bardzo OK
[#5] Re: [A1200] dwa wsady romów jak przerobić na 1 plik rom do mapowania?

@KoFi, post #4

Znalazłem jeszcze lepszy programik do tego co chciałem uzyskać.
Eprom Hexxer by Nightshft 2018-2021
Szybko i ładnie udało mi się połączyć w 1 plik - działa pod emu i w amidze daje się zmapować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem