kategoria: Programy
[#1] Zmiana nazwy modułów
W swojej kolekcji modułów mam trochę burdel i chciałbym zrobić z tym porządek, szczególnie jeśli chodzi o nazwy. Na Amidzę często używało się nazwy modułów w ten sposób:
mod.name
med.name
s3m.name

Czy jest jakiś programik na Amigę, który potrafi wszystkie mody zrenejmować na odpowiednio
name.mod
name.med
name.s3m


Chce to zrobić głównie po to aby mógł wziąć spakować katalog z modami i przenieść sobie na inne platformy i nie bawić się tam ze zmianą nazw.
[#2] Re: Zmiana nazwy modułów

@QkiZ, post #1

Nie wiem czy jest napisany jakiś skrypt pod np. Opusa, ale na PC zrobisz to w sekundę za pomocą np. TotalCommandera funkcją "Narzędzie wielokrotnej zamiany".


Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 23:15:57 przez PWS
[#3] Re: Zmiana nazwy modułów

@PWS, post #2

Być może, ale już sobie poradziłem za pomocą Multiren na Amidze. Ten program ma nawet wtyczkę, która potrafi ogarnąć zmianę z "rozszerzenie.nazwa" na "nazwa.rozszerzenie" szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem