kategoria: Vampire
[#1] Dema z AGA na A600+Vampire2
Czy jest gdzieś jakaś lista dem zrobionych dla konfigu 060+AGA, które chodzą na A600+Vampire2 ale bez rdzenia z software'ową emulacją AGA (SAGA)? Konkretnie mam Gold 2.11.

Mam kilka takich, w tym KIOEA (by MadWizards) - działa na takim konfigu i to całkiem sprawnie. Mam kilka demek Ephidreny, Ghosttown, Dekadence i jeszcze innych. Zapewne działają bo korzystają z RTG. Ale nie wiem, czy to wszystko, a chętnie bym się dowiedział.

PS. Czyżby to był pierwszy post w tej kategorii?
[#2] Re: Dema z AGA na A600+Vampire2

@perinoid, post #1

Wejdź na yt na kanał Skipa. U niego jest dużo dem odpalonych na V2 z rdzeniem RTG. Niestety Vampira nie posiadam więc nie pomogę za bardzo. Sprawdź jeszcze dema grup Venus Art, Embassy, Dekadence, Loonies (te będą wymagały fpu).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem