kategoria: A1200
[#1] Indivision AGA MK3 + dysk IDE 2,5"
Jak powszechnie wiadomo, Indivision MK3 siedzi bezpośrednio pod sankami dysku w A1200. Ja nie korzystam z karty CF, więc miałem zagwozdkę, jak zmieścić dysk nad scandoublerem. Na początku po prostu powyginałem oryginalne sanki i umieściłem w miejscach otworów małe dystansy, a całość złapałem na hotgluta, ale to było oczywiście rozwiązanie tymczasowe.
Wpadłem na pomysł zmodyfikowania projektu sanek Henryka Richtera dostępnego na Thingiverse.
Jako że niezbyt znam się na druku 3D, poprosiłem o dokonanie modyfikacji pliku kolegę, który sprawnie to ogarnął i w ten sposób powstało to.
Drukować najlepiej wersję 10 mm (prototyp miał przesunięcie 15 mm, ale musiałem podciąć, bo obudowa się nie domykała), do tego podstawę dysku z oryginalnego projektu. Plik zmodyfikował Tomasz Sopyło.
Mam(y) nadzieję, że komuś się przyda.










Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 21:10:02 przez Drakon
[#2] Re: Indivision AGA MK3 + dysk IDE 2,5"

@Drakon, post #1

Umieszczanie czegokolwiek nad tym piekarnikiem to nie jest dobry pomysł. Chyba ze patelnie.
[#3] Re: Indivision AGA MK3 + dysk IDE 2,5"

@Bociek78, post #2

Montujesz wiatrak (mam w planach) i śpisz spokojnie. Na oryginalnych sankach miałem dysk lekko niżej, niż teraz, a po kilku godzinach w środku było ciepło, acz nie gorąco.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 21:56:29 przez Drakon
1
[#4] Re: Indivision AGA MK3 + dysk IDE 2,5"

@Bociek78, post #2

Kurcze fakt że grzeje się to dość mocno.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem