kategoria: A1200
[#1] Lyra 3
Witajcie.

Po długiej przerwie podłączyłem w końcu lyrę 3 pod płytę i takie to cuda, może ktoś się z tym spotkał i ma wiedzę czy da się ten problem rozwiązać.

Mam kilka turbinek produkcji indyvidual oraz blizzardy iv w kilku wariantach i dzieje się coś takiego przy mojej konfiguracji MK3/HDD2,5 80GB/DVDRW/EIDE'99/gotek na df0, całość zasilana zasilaczem atxowym

Gdy zamontowana jest jakakolwiek aca, to lyra działa poprawnie i klawiatura startuje, natomiast po zamontowaniu blizzarda jest problem gdyż klawiatura nie wstaje.

Spotkaliście się z czymś takim ?
[#2] Re: Lyra 3

@rootspk, post #1

U mnie na A4000 Lyra 3 zwiesza klawiaturę bez powodu sporadycznie raz na 10 lub więcej odpaleń. Nie mam pojęcia dlaczego, czasem wystarczy wyłączyć i włączyć, czasem bywa bardziej uparta i trzeba wrócić po chwili. Tyle że ja nic nie mieszam ze sprzętem.
Widocznie ten typ tak ma. Ja jestem zmuszony używać Lyra 3 bo to jedyny interfejs działający z moim przełącznikiem KVM.
[#3] Re: Lyra 3

@gerul, post #2

W twoim przypadku podmieniłbym lyrę. Ja u siebie mam wymienioną i dalej są cyrki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem