kategoria: A1200
[#1] Amiberry I cd rom usb
Pisze o tym samym. Moze ktos mi w koncu pomoze. Mam raspberry pi 400 I emuluje sobie amige. Co zrobic zeby cd rom usb dzialal. Mam emulator amiberry I pimiga na amiberry. Widzi cd rom ale pokazuje ze nie ma plyty w napedzie. zrobilem powiazanie symboliczne w linux z lokalizacja zamontowania cd I nazwalem cd_usb.iso . Czy jest na to jakis inny sposub . Moze sa inner emulatory w ktorych nie ma takiego problemu
[#2] Re: Amiberry I cd rom usb

@Grysia, post #1

Serio? Po raz kolejny? Przecież w dwóch wątkach już Ci to koledzy wyjaśniali. To jakiś trolling? Prosze moderację o zamknięcie wątku.
5
[#3] Re: Amiberry I cd rom usb

@Grysia, post #1

CD-ROM nie działa z Amiberry. Zapisać dużymi literami na kartce A4 powiesić i zapamiętać.

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem