kategoria: Programy
[#1] [amigados] Zamykanie Output Window
Taka sytuacja - wykonuje sobie jakiś skrypt, przy którym otwiera się okienko Shella. Skrypt kończy działanie. Okienko zostaje. Dopisanie EndCLI na końcu skryptu nie pomaga. Da się je jakoś zamknąć?

[#2] Re: [amigados] Zamykanie Output Window

@_arti, post #1

Tez z tym kiedys walczylem i niestety poleglem.

Nie mozna uzyc EndCLI bo otwierane okno nie jest tego typu.
[#3] Re: [amigados] Zamykanie Output Window

@_arti, post #1

Może ICONX

I odpalasz z deamon toolsa normalnie jako wb a nie cli
1
[#4] Re: [amigados] Zamykanie Output Window

@_arti, post #1

A tym gadżetem w górnym lewym rogu okna się nie da?
Wyraźnie pisze: "You can close the window now". Gdyby miało się zamykać z automatu, to ten tekst jest tam zbędny (sorki, ale nie mogłem się powstrzymać) szeroki uśmiech

A tak poważnie, zrób jak radzi Mir3k, ja mam do skryptów dorobione ikonki z IconX i odpalam z ikony lub z TD - okna zamykają się z automatu.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 01:33:46 przez AmiClassic
1
[#5] Re: [amigados] Zamykanie Output Window

@AmiClassic, post #4

No i gitara - dorobienie ikonki z IconX robi to, co chciałem. Dzięki! OK
[#6] Re: [amigados] Zamykanie Output Window

@_arti, post #1

Widzę, że przy konstrukcji hasła użyłeś jednego z najpopularniejszych hasło-rdzeni w polskim internecie
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem