kategoria: A1200
[#1] Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?
Posiadam kick 3.2(kości), Amigę 1200+TF1230. Mam gotowy system - Classic WB LITE(robiony na WB 3.1 - Lite był robiony zanim miałem TF1230szeroki uśmiech). Co trzeba dograć do systemu, żeby działał na 3.2?
[#2] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@AD99, post #1

Najlepiej zainstalować na nim czysty 3.2. Nie powinno to nic popsuć.
1
[#3] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@_arti, post #2

Dzięki za wskazówkęOK. Myślałem, że będę musiał przerzucać pliki w Opusie.
Zrobiłem co trzeba, ale teraz po uruchomieniu wyskakuje błąd "rexx.... return code 20". Pozwoliłem nowemu systemowi kasować automatycznie niepotrzebne pliki.
Chyba, że pod prawdziwym sprzętem będzie ok.. Sprawdzę jutro.
[#4] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@_arti, post #2

Robiłeś już tak na swoim systemie? U mnie niestety dalej wywala błędy. W weekend jeszcze pokombinuję.
[#5] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@AD99, post #4

No to dawaj te błędy
[#6] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@_arti, post #5

Znalazłem błąd, który popełniłem - wrzuciłem startup sequence do "old" i to powodowało problemy. Możesz mi podpowiedzieć co zrobić, żeby było widać drugą partycję (15GB) na KS 3.2?
Druga sprawa, kiedyś miałem jakiś system, który sam "porządkował" ikony. Teraz muszę za każdym razem robić "clean up".
[#7] Re: Kickstart 3.2 - nowy system, czy aktualizacja starego?

@AD99, post #6

To trzeba znać powód dlaczego jest niewidoczna. Może w trakcie partycjonowania wyłączyłeś automount.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem