kategoria: A1200
[#1] A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki
Witam. Mam problem z A1200. Miała uszkodzone video (prawdopodobnie zwarcie, udało się naprawić. Jednak w amiga test kit mam błąd CIA, dodatkow w teście dzięku odtwarza tylko tony a nie odtwarza muzyki.


Wygląda na uszkodzone 2 układy CIA ale to trochę dziwne...
z braku wolnych CIA nie mam co włożyć na podmiane. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł ?

P.S. same CIA chodza ok dziala stacja fdd, mysz itd.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2021 19:38:03 przez luka
[#2] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@luka, post #1

Mam podobny problem ze swoja Amigą. Była pordzewiała układy plus pady pod nimi. Dodatkowo przed czyszczeniem jej wszystko spowalniało, nie dało się grać. Po przelutach i czyszczeniu działa szybko ale muzyka jest do bani. I też pisze u mnie brak CIA. Wątek A1200 i kocia muzyka.. A i czasem mysz się przytnie na 1sek..
[#3] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@fscsi81, post #2

U mnie pomogło przelutowanie CIA.
[#4] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@fscsi81, post #3

Wymiana ?
[#5] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@luka, post #4

Topnik i oblutowanie CIA
[#6] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@fscsi81, post #3

U mnie pomogło przelutowanie CIA.

To już wszystko działa?
[#7] Re: A1200 błąd przy odtwarzaniu muzyki

@snifferman, post #6

Na diagromie CIA ok:




Muzyke też słychać:

Tylko IRQ7 jest FAIL





Macie Panowie jakieś sugestie ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem