kategorie: A1200, Karty CF
[#1] Problem z zewnętrzną kartą CF i dyskiem CF
Witam
Dzisiaj próbowałem skopiować kilka gier do zewnętrznej karty CF, aby zrobić miejsce na folder z programem. Jak już jakimś cudem udało mi się skopiować gry, to próbowałem skopiować program. Niestety po chwili komputer się zawiesił i próbowałem zresetować a tu KLOPS, czarny ekran i lampka od dysku ciągle mruga. Z zewnętrznym miałem od początku problem: nie mogłem otwierać gier i programów, bo się od razu zawieszał. Kopiowanie w dwie strony tylko przy jak najmniejszej pamięci. Czy mam kupować nowy CF jako główny dysk?
[#2] Re: Problem z zewnętrzną kartą CF i dyskiem CF

@TVlego, post #1

Ja bym spróbował podłączyć problematyczną kartę do pc i za pomocą ddrescue zrzucił do pliku. Jakby się udało to znaczy że może problem leży gdzie indziej niż w karcie. Dodatkowo byłaby kopia zapasowa na pc.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem