[#1] Problem z Executive
Dzień dobry,
Odkąd zakualizowałem mój system do AmigaOS 3.2, jeżeli włączony jest scheduler Executive nie działają żadne programy korzystające z ReAction (n.p. nowy TextEdit). Problemu nie rozwiązała wersja 3.2.1. Czy ktoś wie co by można zrobić żeby scheduler współpracował z programammi używającymi tego systemu GUI lub jak wyłączyć scheduler dla każdego programu ReAction?
[#2] Re: Problem z Executive

@Jonson26, post #1

Jest lista Exclude w ustawieniach.
1
[#3] Re: Problem z Executive

@_arti, post #2

Wiem. Problem polega na tym, że nie wiem jak złapać w ten sposób każdy program używający reaction.
[#4] Re: Problem z Executive

@Jonson26, post #3

Chyba będziesz musiał zrobić sibie listę swoich programów ReAction i je tam ręcznie wpisać.
[#5] Re: Problem z Executive

@R-Tea, post #4

Witam

Wystarczy w OS 3.2 dodać do listy nieobsługiwanych zadań (NOSCHEDULE) "ramlib" i Executive działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem