kategoria: A1200
[#1] [shape-shifter] problem z uruchomieniem
Mam taki dziwny problem - ShapeShifter odpalony z ikony wiesza się z numerkiem 80000004. Odpalony z Shella działa normalnie. Ktoś coć?
[#2] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@_arti, post #1

moze cos sie wywala przy parsowaniu tooltypow, sprawdzales uruchamiajac bez ikonki?
[#3] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@michal_zukowski, post #2

Zasadniczo nic tam nie zmieniałem od chwili jego instalacji... no ale sprawdzę. Podmieniałem tylko ikonkę przeciągając nową na okienko Information.
[#4] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@_arti, post #3

Sprawdź również wielkość stosu - o ile się zmieniła przy podmianie ikony.
[#5] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@Hexmage960, post #4

Fakt, ZWIĘKSZYŁEM go ale czy to byłby problem?
[#6] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@_arti, post #5

Dobra, mam - okazało się, że tooltype REMAP8K wywalał wszystko.
[#7] Re: [shape-shifter] problem z uruchomieniem

@_arti, post #5

Nie, jak zwiększyłeś to nie.

Błąd #80000004 to nielegalna instrukcja, pojawia się zazwyczaj, gdy procesor skacze do jakiejś procedury, która nie została do pamięci załadowana i są tam jakieś śmieciowe wartości.

Programy odpalane z ikony Workbencha nie mogą korzystać z funkcji biblioteki DOS jeżeli nie pobiorą wiadomości od Workbencha. Nie wiem jak w tym przypadku zachowuje się ShapeShifter.

Ja obstawiam jakiś problem z OS.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem