kategoria: Programy
[#1] Instalacja dema pod WHDLoad
Natchnęło mnie na zgranie sobie jednego z moich ulubionych demek, jednak brak instalatora na stronie whdload.de. Czy jest jakiś sposób by to obejść?

Cortez WHDLoad tu jest rozmowa właśnie na temat tego demka na forum EAB, ale nie wiem czy udało się rozwikłać. Chodzi o demko Cortez z 2021 roku link

Ktoś pomoże?
[#2] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@tukinem, post #1

Z generic slave dziala, tak jest napisane w poscie 1 i 3. Mozna pewnie zrobic dedykowany slave, jakby sie komus chcialo.
[#3] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@tukinem, post #1

W przywołanym przez Ciebie wątku na EAB hexaae napisał przecież:
I created an icon for the demo and added the package...

Tu jest link do tego pack'a: link
[#4] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@AmiClassic, post #3

Dzięki za link. Ja tam nie potrafię wejść do The Zone dlatego tu poprosiłem o pomoc.
[#5] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@tukinem, post #4

Tu masz mirror na GoogleDrive: EAB FTP
[#6] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@AmiClassic, post #5

Dziękuję. Dodam, że pobrany pack nie działał (błąd exception memory). Podmieniłem GenerickKick31.slave na GenericKick13.slave i teraz działa.

Temat rozwiązany
[#7] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@tukinem, post #6

Poproszę o szczegółową instrukcję jak użyć tego generic slave z tym demem Cortez (demo jest w ADF, więc trzeba wypakować pliki, ale co dalej). Czy inne dema też można próbować odpalać przez generic ?
[#8] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@Pawelek, post #7

Prosta sprawa.
Jeśli masz jakieś demo lub grę korzystająca z Generic.slave to wystarczy do katalogu DATA przeniesiesz pliki z dyskietki (np z dema Cortez)
A jak nie masz, to tworzysz katalog DATA, tam gdzie znajduje się Generic.slave, i kopiujesz tam pliki z dyskietki.

Możesz próbować odpalać inne dema przez whdload.

Katalog DATA możesz traktować jak dosową dyskietkę(bez ograniczeń jej wielkości (880kb)
[#9] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@Norbert, post #8

tak zrobiłem ale no mojej konfiguracji 060 whdload się wywala... nie chce działać, może na 020 z fastem albo 030 z fastem prędzej takie coś pójdzie.
[#10] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@Pawelek, post #9

Jakie błędy pokazuje Whdload?

Spróbuj generic.slave Workbench13.
[#11] Re: Instalacja dema pod WHDLoad

@Pawelek, post #9

Gdy ja miałem problem ze stworzeniem tego demka na WHDLoad, to po prostu skopiowałem ADFa z demem do drawera na dysku i z niego sobie uruchamiam. Na A600 a A1200 działa bez problemów pod OS 3.2.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem