kategoria: A1200
[#31] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Ur_art, post #23

Wymień LC (sam procesor) na pełną 060 albo 040 i będzie po problemie.
Powtarzam - LC to specyficzna, problematyczna konfiguracja. Na pewno nie na powrót po latach.
[#32] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Daclaw, post #31

Kurde teraz l benzyna tańsza od diesla, dobrze że mechanik nie zaproponował mi wymiany silnika na PB.
Chyba nie o to chodzi w tym wszystkim? Nie?
Sądzę że moje problemy nie znikną, bo to raczej nie jest wina karty czy procesora na niej, tylko moich umiejętności w obnoszeniu się z Amiga OS.
[#33] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Ur_art, post #32

To wina procesora. LC060 to egzotyka w Amidze, najrzadziej spotykana, najgorzej obsługiwana i najmniej kompatybilna.
[#34] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Daclaw, post #33

Kurde, uczepiłeś się tego procesora... Nie wiem handlijesz pełnymi 060? To powiem wprost, na razie nie stać, może gdy moje amigowanie wejdzie na wyższy poziom to zakupie, daj namiar gdzie sprzedajesz, na razie Ewidentnie nie ogarniam systemu. Powtarzam po raz enty, na gołym os 3.9 + mmulibraly to co chce działa, a jak zaczynam dodawac swoje "widzimisię" żeby zrobić system dzisiejszym coś, gdzieś się kaszani.... Dlatego właśnie chciałbym odkupić od kogoś system, co ma sprawdzony, dostosowany pod tą kartę, że wszystkim czego czlowiekowi trzeba.
1
[#35] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Ur_art, post #34

To postaw podstawowa wersje systemu jaki lubisz. A potem dodawaj dodatki i sprawdzaj problematyczne gry po kazdej zmianie. Az sie zorientujesz w czym jest problem. Sim City 2000 byc moze nie lubi jakiegos patcha typu BlazeWCP albo innego przyspieszasza do wyswietlania grafiki na AGA, albo cos za szybko dziala. Trzeba by znac wiecej szczegolow. Mozesz tez poprobowac z "cpu nocache", "cpu nodatacache", albo wylaczyc superskalarnosc w 68060 jesli to blad w procesorze.
[#36] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Ur_art, post #34

Poproszę Ciebie na priv.
[#37] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Cezarykl, post #29

Na brudnym 36.29 MIPS, na czystym do wieczora sprawdzę.
[#38] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Ur_art, post #37

posiada ktoś classic wb z whdload gotowy obraz do nagrania?
[#39] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@Amaru, post #38

posiada ktoś classic wb z whdload gotowy obraz do nagrania?


Jest taki skrypt HstWB który instaluje ClassicWB do obrazu jaki sobie wybierzesz. Warto się tym pobawić.
[#40] Re: Amiga 1200 z 060 LC gotowy obraz systemu, ktos cos?

@kelner, post #39

Trochę nie mam na to czasu dlatego szukam gotowego obrazu ale dzięki za podpowiedz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem