[#1] Wicher 500i - update i rom
Hej, mam wichra 500 (takiego ze zbiórkowego zakupu na ppa) i troche 500 lezała w odstawce, ale przyszedł w końcu na nią czas. W zwiazku z tym pare pytań.

1. Widzę na stronie wichra firmware 2c, czy mozna go przez jtag wgrać bez żadnych modyfikacji?
2. Widze, że jest dodatkowy moduł rom dla wichra, czy ktoś mógłby mi podrzucic gotowy rom 3.1 do nagrania z tym modułem?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2022 12:51:10 przez Mir3k
[#2] Re: Wicher 500i - update i rom

@Mir3k, post #1

BUMP
[#3] Re: Wicher 500i - update i rom

@Mirq, post #2

ja rozmawialem bezposrednio z autorem, wysylalem mu i on mi aktualizowal.

chyba nie do konca potrzebnie, bo stracil mocno na stabilnosci i przestalem uzywac :P
[#4] Re: Wicher 500i - update i rom

@Mir3k, post #1

1. Widzę na stronie wichra firmware 2c, czy mozna go przez jtag wgrać bez żadnych modyfikacji?

A masz swój stary wsad zabezpieczony przed odczytem? Jeśli da się zgrać stary to można testować.
Mi kiedyś autor dosyłał nowe wsady, ale nie wiem czy nie muisałem podawać mu numeru karty.

Ja mam starą rewizję 2a ze zbiórki i wgrywałem mu wsad z 2c, który podsyłał mi autor. Napisz do spidiego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem