kategoria: A4000
[#1] ReA4091
Chciałem wspomnieć tutaj o reprodukcji kontrolera SCSI dla Amigi 4000. Karta została zaprezentowana kilka dni temu na VCFE 2022. Niektórzy z Was może widzieli posty na A1k link i Amibay'u link.
Ja też byłem odrobinę zaangażowany w ten projekt. Zaprojektowałem i wykonałem metalowe "bracket'y" do tej karty, które poleciały do USA link . Projekt ma być otwarty ale nie wiem kiedy Stefan i Chris udostępnią pliki. Można chyba też u nich składać preorder'y na złożone karty.






9
[#2] Re: ReA4091

@SimonGK, post #1

BrawoOK Swego czasu bardzo chciałem mieć tą kartę, ale nie udało mi się jej upolować
[#3] Re: ReA4091

@BULI, post #2

Orientuje się ktoś jakie parametry wyciąga ta karta?
No i jak się ona ma do choćby do GVP HC+8?
[#4] Re: ReA4091

@SimonGK, post #1

Pięknie. Ja czekam na (re)kreacje Prelude Z2 - w kolorze czerwonym i z normalnymi jackami
[#5] Re: ReA4091

@Ralpheeck, post #3

Ja nie mogę się zmobilizować żeby swój egzemplarz sprawdzić. Stefan jakiś czas temu podesłał mi te zdjęcia:




A tu zdjęcie kogoś z A1k:
[#6] Re: ReA4091

@Ralpheeck, post #3

Swoją w końcu sprawdziłem.




2
[#7] Re: ReA4091

@SimonGK, post #6

Bardzo fajny transfer OK
[#8] Re: ReA4091

@SimonGK, post #1

Zamawiał może ktoś same PCB ?
[#9] Re: ReA4091

@BULI, post #7

To wyciąga Pona 8 lub 9 na porządnym sprzęcie
[#10] Re: ReA4091

@lukzer, post #8

Ja nie. Jeśli się nie mylę to pliki są na Github max od 2 tygodni, nawet jak ktoś zamówił to raczej nie dotarły jeszcze do kraju.
Mam kilka bracket'ow ekstra oprócz tego co wysłałem Stefanowi, jeśli ktoś będzie potrzebował.
[#11] Re: ReA4091

@SimonGK, post #10

na A1k chłopaki już sobie składają .. może i u nas ktoś już zamówił.. oczywiście mogę sam zamówić ale przy 5szt PCB jest to nieopłacalne i chętnie bym sie pod kogoś podłączył.

@Dorian3d, post #9

porządny sprzęt ? tzn. jaki ?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2022 21:20:22 przez lukzer
[#12] Re: ReA4091

@lukzer, post #11

karta turbo z ram na sobie
1
[#13] Re: ReA4091

@lukzer, post #11

Ja mógłbym jedną PCB wziąć. Może znajdzie się jeszcze ktoś chętny żeby się zrzucić na pozostałe PCB?
[#14] Re: ReA4091

@alt_, post #13

ja też wezmę jedną sztukę
[#15] Re: ReA4091

@wali7, post #14

Na pewno będę zamawiał w grudniu pcb, więc można się wpisywać pode mną żebym wiedział ile zamówić, ew. proponowany kolor, ten który preferuję to fiolet lub czarny. A więc:

1. superbonio - fiolet - 5szt.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2022 19:19:00 przez superbonio
[#16] Re: ReA4091

@superbonio, post #15

Ile wynosi orientacyjny koszt zlutowanej karty?
1
[#17] Re: ReA4091

@superbonio, post #15

A ile mozna na tym zarobic?
Jak z pare tysiecy PLN, to biere 50 sztuk.
1
[#18] Re: ReA4091

@selur, post #17

A ile mozna na tym zarobic?
Jak z pare tysiecy PLN, to biere 50 sztuk.

I po co. Byli tacy, co zbili fortunę na handlu amigowymi
gratami. Potem nie wiedzieli, co robić z pieniędzmi,
woda sodowa uderzyła do głowy, popadli a alkoholizm
i tak to się skończyło szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem