kategorie: A600, Karty CF, Sprzęt
[#1] A600 plus ACA630 zwiechy systemu
Witam
wczoraj dostałem paczkę z ACA630 plus eX601 ,zainstalowałem blibloteki i zaczeły się schody ,wiesza się w czasie otwierania okna Workbencha belka tytułowa górna i kółko z zegarem i wisi nieraz pomaga reset ,najcześciej nie.

Drugi przypadek to klikam na ikonę dysku wyświetli połowę i wisi
nieraz otworzy ładnie ale przy otwieraniu folderów wisi

pozdrawiam

Piotrek
[#2] Re: A600 plus ACA630 zwiechy systemu

@PiotrPr1961, post #1

Tak gdybanie trochę na okrętkę: po zainstalowaniu Furii okazuje się, że przestają poprawnie działać niektóre karty CF, np. "kwiatkowe" Kingstony. Może w twoim przypadku jest podobnie? Nie mam ACA, mam za to Furię+eX601.
[#3] Re: A600 plus ACA630 zwiechy systemu

@perinoid, post #2

spróbuje
[#4] Re: A600 plus ACA630 zwiechy systemu

@PiotrPr1961, post #3

Przepraszam za wprowadzenie w błąd ta karta to A630v2 Archi-Tech opisałem im problem ,kupiłem tani dysk 2.5 cala ciekawe czy to uzdrowi systuację

Przepraszam za wprowadzenie w błąd jeszcze raz

pozdrawiam

Piotrek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem