kategoria: Programy
[#1] Poszukuję NewImage.mcc
Witam. Jak w temacie. Gdzie mogę znaleźć tę klasę MUI? Aminet milczy w tym temacie. Posiada ją ktoś i się podzieli?
[#2] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Ponki1986, post #1

Cytat ze strony "NewImage.mcc updated and renamed. Matthias Bethke has renamed his custom class NewImage.mcc. It is now named Guigfx.mcc. The new class (with a few small fixes compared to the last NewImage.mcc release) can be downloaded here."

Link nie działa niestety, a co do tego drugiego to tu.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2022 11:27:05 przez Stoopi
[#3] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Stoopi, post #2

Ok. Dziękuję za odpowiedź
1
[#4] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Ponki1986, post #1

Czy jeszcze jest potrzebna?
Wygrzebalem z odchlani Niebytu jakas wersje 0.4.
1
[#5] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Phibrizzo, post #4

a nie wystarczy zmienić nazwy po prostu?
[#6] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Stoopi, post #5

Niech Autor watku sprobuje.
1
[#7] Re: Poszukuję NewImage.mcc

@Phibrizzo, post #6

W sumie temat już nie aktualny. Chciałem pobawić się MRQ zamiast ReqAttack i w trakcie instalacji pojawiał się błąd dotyczący brakującej klasy. Przejrzałem skrypt instalatora i tam znalazłem nazwę NewImage.mcc. Gdy otrzymałem tutaj odpowiedź, że ta klasa to teraz GuiGfx, to owszem skopiowałem ją zmieniając również nazwę, w miejsce wymagane przez instalator i wszystko zadziałało poprawnie.

Tak czy inaczej, ReqAttack posiada więcej możliwości konfiguracji i przechwytuje wszystkie requestery, a MRQ tylko część.

Swoją drogą posiadam dwie wersje RAPrefs 1.96 i 2.0. Obie lubią się zawiesić w trakcie pracy lub uwalić cały system. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem