kategoria: Programy
[#1] Xbench pod AmigaOS 3.2
Hej!

Używa ktoś Xbencha pod 3.2? Zainstalowałem ostatnie public release (1.2). Po pierwsze musiałem skopiować EXECUTE do C:, bo w tym systemie nie ma. Problem jest taki że Xbench nie startuje wraz ze startem Amigi - może ktoś wie dlaczego? Wcześniejsze wersje Xbench na 3.1 działają bez problemu...

Mój setup: CD32 + TF30 + CF
[#2] Re: Xbench pod AmigaOS 3.2

@kris2222, post #1

Znalazłem odpowiedź w swoim zapytaniu sprzed 10 lat:)))

https://www.lemonamiga.com/forum/viewtopic.php?t=10551

Podsumowując, jeżeli chcemy żeby Xbench uruchamiał się automatycznie (można temu zapobiec trzymając DEL przy starcie), dodajemy w startup-sequence przed LoadWB (zakładając że Xbench jest na DH1: w katalogu Xbench):

run >nil: assign xb: dh1bench
cd xb:
c:run xbinit.exe

I działa (pod 3.2, ale też pod 3.1)!

PS. Widzę że emoticony wskakują automatomatyczniie w miejsce : X. Zobaczcie sobie ewentualnie post z lemonamiga.
[#3] Re: Xbench pod AmigaOS 3.2

@kris2222, post #2

run >nil: assign xb: dh1:xbench
cd xb:
c:run xb:xinit.exe

Nie lepiej?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem