kategorie: Programy, Vampire
[#1] G.O.D (port OpenBOR)
coś takiego podobno ma powstać, co wyczytać możemy na jutubie/fejzboku/stronce Daniele'a Spadoni (to taki kolo, co lubuje się w produkowaniu różnych fan-made gierek w OpenBOR, typu jakaś fuzja Ghostbusters z Monkey Island, Turrican VS Terminator, International Karate++ itp. - długa lista dostępna na https://danielespadoni82.blogspot.com/).


wymagania: szybka Amiga z układem AGA lub RTG, zalecane 68060 z RTG lub wompierz 2 i 32 MB RAM.
osiągi (liczba FPS-ów):
- A4000 z Warp Engine 040/40 i AGA - ok. 5-10 :/
- A4000 z Warp Engine 040/40 i RTG - ok. 10-18 :/
- A1200 z Blizzardem 1260 50MHz i AGA - ok. 17-20 :/
- A600 z wompierzem Gold 2.5 - ok. 60-100. ok, racja

na muminecie istnieje już co prawda jeden port OpenBOR-a, ale on podobno ma jakieś błędy dot. kompatybilności. Tak twierdzi autor. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem. ¯\_(ツ)_/¯
póki co poza powyższym wiadomo niewiele.
[#2] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@snajper, post #1

Czyli na a4k z bfg i rtg będzie podobnie jak na v2. Pojawi się to potestujemy
[#3] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@snajper, post #1




splat
[#4] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@selur, post #3

A tu, jakby ktos nie wiedzial o co kaman LINK do jego wspanialych "gier" ...

moja dobra rada, nie dotykac !!
[#5] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@selur, post #4

po pierwsze primo: sprawdzałem kilka z jego gier i byłyby całkiem spoko, gdyby nie ograniczenie w ruchach postaci, mające wynikać z samego silnika, a powodujące uciążliwość rozgrywki (przynajmniej w strzelankach/platformersach).
po drugie primo: czemu wyraz "gier" ująłeś w cudzysłów?
po trzecie primo: temat nie jest o grach, tylko o openborze, więc:


a nie mi tu ludzi płoszysz.
a po czwarte primo: podejrzewam, że użytkownicy PPA są na tyle kumaci, że wiedzą, co znaczy "SIDE-SCROLLING BEAT-'EM-UP ARCADE GAMES" i że jeśli po najechaniu na obrazek kursor zmienia kształt oraz wyświetla się docelowy url, oznacza to, że link dokądś prowadzi... A sądząc po napisie, pod którym link się ukrywa - z dużym prawdopodobieństwem do listy "SIDE-SCROLLING BEAT-'EM-UP ARCADE GAMES". A ponieważ obrazek zajmuje pół ekranu na samej górze strony, podejrzewam, że użytkownikom PPA nie trzeba dodatkowo wklejać tego linka bezpośrednio, żeby go zauważyli.
i po piąte primo: obok "SIDE-SCROLLING BEAT-'EM-UP ARCADE GAMES" jest jeszcze "POINT-AND-CLICK GRAPHIC ADVENTURE GAMES". To też są gry. Nie wiem, czy zauważyłeś.
[#6] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@snajper, post #5

Backbone bedzie lepszy niz ten open BO(b)R od tego cudotworcy a teraz ide stad, bo tu smierdzi krapami
[#7] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@selur, post #4

Całkiem spoko się prezentują niektóre wariacje tego PanaOK

Dla Amigi z PPC jest port OpenBOR, więc można pograć w nieraz całkiem fajne kompilacje chodzonych bijatyk i nie tylko, ja swego czasu sporo grałem w zgrabne wariacje na temat GoldenAxe ok, racjaOK
Pod PPC na A4000 gra się fajnie np w to:





Ostatnia aktualizacja: 22.08.2022 22:32:56 przez BULI
1
[#8] Re: G.O.D (port OpenBOR)

@BULI, post #7

No i oczywiście Beats of RageOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem