kategoria: Programy
[#1] Pytanie lamera. Czym się różni simple od smart?
Przepraszam za głupie pytanie ale kilka razy widziałem ten termin związany z odświeżaniem ekranu. Na pewno w umi i bodajże na PlayStation 2 gdzieś to mi się przewinęło.

Czy byłby mi ktoś uprzejmy wytłumaczyć łopatologidznie czym różni się odświeżanie simple od smart?

Które z nich jest szybsze?
[#2] Re: Pytanie lamera. Czym się różni simple od smart?

@Wankowicz, post #1

SIMPLE - proste odswierzanie obszarow ekranu. Jesli zamieszales np okienkami to wszystkie obszary ktore zostaly "uszkodzone: musi naprawic program do ktorego okienko nalezy.

SMART - wszystko robi za w/w program system. Ale cos za cos. To odswierznaie jest szybsze ale kosztem pamieci.
[#3] Re: Pytanie lamera. Czym się różni simple od smart?

@Phibrizzo, post #2

no dokladnie, czyli jesli masz otwarte okno i np otworzysz drugie okno ktore czesciowo zasloni stare i nastepnie zamkniesz to nowe okno, to w tym miejscu na starym powstanie dziura :>
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem