kategoria: A4000
[#1] Buddha
Czesc. Czekam właśnie na kontroler IDE Buddha. Mam pytanko, czy moja A2k wykryje automatycznie to urządzenie jak sobie podepne dysk/CD ROM? Mam tf536 kartę graficzną GBAII++
[#2] Re: Buddha

@Grysia, post #1

Jak miałem A2k to bez problemu wykrywała kontroler i się z niego bootowała (z karty flash dołączonej do kontrolera).
[#3] Re: Buddha

@Rafał A-3000, post #2

A jak będę chciał zainstalować swój system, bo mam 3.2 to też nie będzie problemów, po prostu wejdę w hdtoolbox porobie partycje i po krzyku?
[#4] Re: Buddha

@Grysia, post #3

Myślę, że tak. U mnie był rom 1.3 i śmigało, więc jeśli masz wyższy, to tym bardziej powinno działać.
[#5] Re: Buddha

@Grysia, post #1

Tak
[#6] Re: Buddha

@michal_zukowski, post #5

U mnie w a2k też nie ma problemu. Wprawdzie system bootuje się ze scsi, ale w Buddha mam kartę cf na adaptorze i jest ok. To co pamiętam odnośnie tego kontrolera to to, że na początku działał tyło z dyskami talerzowymi. Dopiero jak zrobiłem Flash update do jakiejś nowszej wersji to widzi karty CF. I po tym flashu zmieniła się nazwa sterownika obsługującego.
[#7] Re: Buddha

@Grysia, post #1

Cześć.
I jak Buddha dotarł, działa?
Pytam bo mam karte 68030-TK v2 i mi buddha z nią nie działa, sprawdzałem z relokatorem i bez.
Natomiast działa z 68020tk.
Daj znać czy Buddha zadziała z twoją konfiguracją.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem