[#1] [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k
KLIK - z tego, co rozumiem, działa to przez specjalne proxy, które najpierw renderuje stronę a następnie przesyła ją jako obrazek do przeglądarki.
Tu więcej info.

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2023 22:50:47 przez _arti
1
[#2] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@_arti, post #1

Jakby przerobić server tak, żeby od razu zwracał iffa w 16 kolorach nie było by szybciej?
[#3] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@Mir3k, post #2



Zapewne użyte jest popularne narzędzie wkhtml, które po prostu używając webkita renderuje stronę do pdf. Z tego co widzę to pdf jest przerabiany na obrazek, (imagemagick świetnie ogarnia iffy amigowe zarówno ecs jak i aga) zapewne już zjadliwy dla amigi skoro celuje program w 000 procesor. Tylko czemu tam jest mui

Druga sprawa to, że dla wielu może być uciążliwe odpalanie drugiego kompa z linuxem, żeby odpalić proxy

No i na koniec. Już istnieją takie rozwiązania online..

Ale jako test i zabawka to spoko projekt, przez brak interakcji z userem (np nie wpiszemy nic w wyszukiwarkę) to nie używalne...


Ostatnia aktualizacja: 08.02.2023 05:50:55 przez juen
1
[#4] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@_arti, post #1

A już się podjarałem, a tu nadal trzeba używać pcfuj
[#5] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@_arti, post #1

Jes jeszcze to, ale również wymaga PC w tle.

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2023 11:48:17 przez Ponki1986
1
[#6] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@Ponki1986, post #5

Ja korzystam z tego. Uruchomiłem to na NASie w dockerze.
link
1
[#7] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@QkiZ, post #6

Ja myśle że to niezła idea, zwłaszcza jak masz pistorma (musashi) to masz pod spodem linuxa, więc nie trzeba dodatkowego blaszaka.
[#8] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@apacz, post #7

link

Chyba coś z tego wychodzi. Działa to całkiem ciekawie.



Ostatnia aktualizacja: 18.02.2023 22:51:11 przez arturB
[#9] Re: [AmiFox] Chyba nowa przeglądarka dla 68k

@apacz, post #7

W tym przypadku tysiąc razy lepsze rozwiązanie to vnc..
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem