[#1] Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200
Witam poszukuję pilnie zatrzasku do klawiatury a1200 jeżeli ktoś posiada chętnie odkupię...zapraszam na priv.

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 21:17:01 przez Amaru
[#2] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@Amaru, post #1

Tutaj masz model do druku.

Można kupić cały konektor, ale nie wiem czy to opłacalne.

Pytania kupię/sprzedam/zamienię są raczej dla działu giełda

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 21:25:39 przez snifferman
1
[#3] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@Amaru, post #1

Daj na dział giełda. Tam zagląda więcej userow.
[#4] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@snifferman, post #2

Kupiłem takie złącze w Amigastore.eu i nawet taśma klawiatury nie chce wejść w szczelinę. O przełożeniu ruchomego górnego elementu też można zapomnieć. Ma za małe wymiary.
[#5] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@Yoshitaka, post #4

A ile pinów ma to złącze co kupileś? O ile pamietam to dla A600 ma 30 piny a dla A1200 31 piny. Albo zamówiłeś dla A600, albo przysłali ci nieprawidłowe.
3
[#6] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@snifferman, post #5

Miało być do A1200 a faktycznie dali do A600. Stąd lipa.
[wyróżniony] [#7] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@Amaru, post #1

Ja w jednej płycie wyciąłem pasek ze starej kart kredytowej. wcisnąłem go obok taśmy w złącze i jest OK.
Klawiatura działa i taśma siedzi stabilnie.
3
[#8] Re: Mocowanie zatrzask taśmy klawiatury amiga 1200

@Marcin74, post #7

zadziałało super dzięki:)))ale to tymczasowe rozwiązanie czekam na oryginalny zatrzask.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 21:54:11 przez Amaru
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem