[#1] AmigaOS 3.2.2
Gdyby komuś umknęło to Hyperion dzisiaj wypuścił update OS 3.2 do wersji 3.2.2. news na głównej
5
[#2] Re: AmigaOS 3.2.2

@kartofel77, post #1

Nie sądzę żeby komuś umknęło skoro jest news na głównej
[#3] Re: AmigaOS 3.2.2

@kartofel77, post #1

Jeśli ktoś potrzebowałby dokonać fizycznego upgrade'u kości z 3.2 lub 3.2.1 do 3.2.2 mogę pomóc. Proszę o info na priv.
[#4] Re: AmigaOS 3.2.2

@pong777, post #3

Czy ktoś wie gdzie można kupić wersję do pobrania? Na stronie producenta jest podanych ponad 20 dystrybutorów ale znalazłem tylko jednego co sprzedaje wersję CD. Interesuje mnie wersja digital pod WinUAE.
[#5] Re: AmigaOS 3.2.2

@radekcz, post #4

Wersji cyfrowych nie można zakupić. Tylko BOX CD w wersji 3.2. W PL nowy można zdobyć na znanym portalu aukcyjnym. Po zakupie można dostać wcześniej dostęp do obrazu ISO aby od razu można było się cieszyć produktem. Potem rejestrujemy kod na Hyperionie (też od razu pójdzie na e-mail) i już cyfrowo możemy pobrać update 1 oraz update 2.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 11:41:43 przez pong777
[#6] Re: AmigaOS 3.2.2

@radekcz, post #4

...ok - poszukam - może ktoś skorzysta

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UBvN6iDrcc-NRzsm7ofiPBmW10tdqjGbJZowEjc-Dhk/edit?usp=sharing

Na jednej ze stron widnieje informacja:

Digital (machine type specific) downloadable versions are not available due to legal constraints. We are unable to provide any further details on this situation at this time.


Więc jak zwykle najszybszy będzie chomik lub torent. Czyż to nie jest irytujące?! Goście wydają aktualizacje i nawet nie dbają o sprawną sprzedaż... Już pomijam tą żałosną listę https://www.hyperion-entertainment.com/index.php/where-to-buy/dealers... gdzie linki raz się otwierają w nowej karcie, raz w bieżącej a innym razem są nieaktywne, jest jeden duplikat i niedziałający link.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 11:44:27 przez radekcz

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 11:59:00 przez radekcz
[#7] Re: AmigaOS 3.2.2

@pong777, post #5

Dziękuję za naprowadzenie.
[#8] Re: AmigaOS 3.2.2

@pong777, post #5

Na koniec spojrzałem na przygotowane zestawienie i zdziwiłem się - jak to możliwe, że trafiałem na sklepy gdzie nie ma towaru... tymczasem takich sklepów jest zdecydowana mniejszość.

W zestawieniu wrzuciłem ceny ale mogą one nie zawierać kosztów przesyłki.
[#9] Re: AmigaOS 3.2.2

@radekcz, post #8

Lepiej - może już ich w ogóle nie być jak nasze RetroAmi.
[#10] Re: AmigaOS 3.2.2

@radekcz, post #6

Więc jak zwykle najszybszy będzie chomik lub torent. Czyż to nie jest irytujące?!


Już nawet jest na necie.
Wpisałem, z ciekawości, odpowiednie zapytanie i google wyrzucił link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem