[#1] AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu
Cześć, problem raczej z kategorii problemów pierwszego świata, ale od czegóż jest to forum...

AmigaAMP v3.33 w połączeniu ze sterownikiem MHI nie utrzymuje ustawionego suwakiem poziomu głośności po przejściu do kolejnego utworu na playliście. Suwak pozostaje w ustawionej pozycji, ale głośność wraca do maksymalnej.

Kickstart 47.102, Worbench 47.3
mhiprisma.library 1.0

Ktoś się z tym spotkał?
[#2] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@miau, post #1

Pisałem o tym jak tylko się pojawił https://www.ppa.pl/forum/komentarze/45062/amigaamp-3-33#komentarze
u mnie nie działał też korektor ale w sumie nikt inny nie sprawdził. Na razie używam 3.32 jest ok.
1
[#3] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@Alex, post #2

No faktycznie, to ten sam problem. U mnie korektor też się resetuje.

Nie męczy mnie to jakoś, nie będę downgrade'ował do 3.32, ale byłem ciekaw czy inni tak mają -- teraz już wiem.

Dzięki.
[#4] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@miau, post #1

Napisz do autora. Jest bardzo kontaktowy. Regularnie zgłaszam mu błędy.
2
[#5] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@_arti, post #4

Dobry pomysł. Napisałem właśnie.
[#6] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@_arti, post #4

Potwierdzam-> bardzo otwarty - pozytywny OK
1
[#7] Re: AmigaAMP + MHI nie utrzymuje zadanego poziomu głośności po zmianie utworu

@_arti, post #4

No i kontakt z autorem był dobrym pomysłem. Thomas udostępnił mi wersję z fiksem do przetestowania i błąd faktycznie jest w niej poprawiony.

Fix znajdzie się w kolejnym oficjalnym wydaniu.

Jeśli ktoś chce też potestować wersję z fiksem, wrzuciłem ją u siebie na serwer (za zgodą Thomasa): link.



Ostatnia aktualizacja: 27.03.2023 10:21:10 przez miau
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem