kategoria: A500
[#1] fd 235 kalibracja Amiga 600
Cześć,
Mam w swojej Amidze 600 stację dyskietek fd 235f niestety non stop mam problem z kalibracją jej. Poustawiam ją metodą prób i błędów chwilę pochodzi podziała. Chcę odpalić Amigę następnego dnia klapa znowu nie działa. I tak non stop. Pomału mam chęć ją wypiąć i wyrzucić za okno. :D Czy istnieje jakiś skuteczny sposób ustawienia tej stacji dyskietek? Albo czy ktoś w okolicach Warszawy nie podjął się tego za wynagrodzeniem pieniężnym? Z góry dzięki za pomoc
[#2] Re: fd 235 kalibracja Amiga 600

@pmizer, post #1

Kup kolego za 50 zł stację przerobioną od PC.
Przytnij obudowę stacji ,zamontuj guzik.
Szkoda nerwów, wysyłka X2 plus zapłata za naprawę...
A jak masz stację FDD w starym pc,to sam przerób.
[#3] Re: fd 235 kalibracja Amiga 600

@ak47, post #2

Też o tym myślałem. Ta stacja, to jakaś istna tragedia. Choć korciło minie aby w miarę możliwości trzymać amigę w oryginale.
[#4] Re: fd 235 kalibracja Amiga 600

@ak47, post #2

Kup kolego za 50 zł stację przerobioną od PC

Neca albo Sony z niepoprawnym sygnałem _RDY?

Jak kalibrujesz tą stację?

A jak masz stację FDD w starym pc,to sam przerób

To jest dobra opcja. Później testy w Dcopy, Xcopy i ATK i jak będzie oki, to można uznać, że działa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem