[#1] Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200
Witam czy posiada ktoś na sprzedaż uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200???
[#2] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Amaru, post #1

Umieść ogłoszenie w dziale giełda. Więcej tam osób zagląda
[#3] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Amaru, post #1

Projekty są na Thingiverse, zaś na Allegro multum firm/osób, które oferują druk 3D. Wnioski wyciągnij sam ;)
Natomiast jeżeli chodzi Tobie o oryginalne mocowanie, polecam zapytać na Allegro użytkownika marekcaban-m1. Jak kupowałem u niego stację, dorzucił mi mocowania (co prawda do A600, ale może ma też do A1200).
[#4] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Drakon, post #3

gdzie jest ten projekt dokładnie tego uchwytu?
[#5] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Amaru, post #4

No napisałem, na Thingiverse.
1
[#6] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Amaru, post #1

Uchwyty są dostępne gotowe ze śrubkami na znanym portalu aukcyjnym.
[#7] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@pong777, post #6

Na amigastore.eu też ale wyjdzie drogo, lepiej już wydrukować w 3D
[#8] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@Amaru, post #1

Gdyby co posiadam drukarkę 3D mogę drukować jakieś małe projekty w przystępnej cenie gdyby co to zapraszam
[#9] Re: Uchwyt do mocowania stacji dyskietek amiga 1200

@francdt, post #8

Robiłem na nowo projekt mocowania stacji. W różnej wersji, bo ten oryginalny był też jednocześnie podpórką pod klawiaturę, musiałbym tego poszukać na starym kompie. Nawet plastikowy - odpowiednio zaprojektowany spełnia swoje zadanie. To nie jest jak blacha twarde, ale daje radę.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2023 21:37:16 przez Adinfo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem