[#1] CDTV i MP3
Jakie dziś z dostępnych (łatwiej/trudniej) rozwiązań pomogą mi słuchać muzyki w formacie mp3 na CDTV?
Do dyspozycji mam clockport na karcie turbo jeśli to pomoże, ale nie zamykam się na tę opcję.
[#2] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

Delfina flipper na clock port. Ale dostać takie coś nie będzie łatwo. Poza tym nie ma też pewności czy zadziała z Twoja karta turbo.
1
[#3] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

MP3 to procek od 040 w górę. Nie wiem czy takie karty są na cdtv.
[#4] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

Jaka to karta?
[wyróżniony] [#5] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

Możesz także podłączyć tzw. MasPlayer do portu równoległego i w ten sposób odtwarzać MP3, Tutaj A1200 z MasPlayerem
Tutaj trochę fotek co i jak

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2023 20:22:58 przez superbonio
1
[#6] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

1
[#7] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #1

Jest na gitlab odnowiony projekt MasPlayera. Radzi sobie z MP3 128kbs na gołej A500.


3
[#8] Re: CDTV i MP3

@SimonGK, post #7

O, no takie coś by dało radę póki co i bym chętnie wziął takiego. Z tym, że ja sobie sam nie złożę. Potrzebuję gotowy produkt. Można to gdzieś kupić?
[#9] Re: CDTV i MP3

@zmiennik, post #8

Napisz do mnie na priv może się dogadamy.
1
[#10] Re: CDTV i MP3

@SimonGK, post #9

Ja również bym się pisał na 1szt
[#11] Re: CDTV i MP3

@SimonGK, post #7

Ta wersja masplayera różni się nieco od tego z YouTube. Przyznam że skusilbym się na coś takieg, ale jak poprawnie to podłączyć, jakiś skrócony tutorial by się przydał.
[#12] Re: CDTV i MP3

@Bociek78, post #11

https://gitlab.com/marceljaehne/amiga-mas-player-pro2
[#13] Re: CDTV i MP3

@SimonGK, post #12

Link do filmu nie działa, a szkoda, zobaczył bym to cudo w akcji.
[#14] Re: CDTV i MP3

@Atryda, post #13

https://drive.google.com/file/d/13_tsYGGJCWVgusYkcKVwgFBRc8NTbpR6/view?usp=drivesdk
[#15] Re: CDTV i MP3

@Dorian3d, post #6

Jak nazywa sie ta mp3 z turicanem ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem