kategoria: A1200
[#1] Adapter mysz joystick Tom rev 2
Hej,
nie do końca byłem pewny wyboru odpowiedniego działu, ale ponieważ używam Toma w mojej A1200 stanęło na ten dział.
Czy ktoś z użytkowników Toma tu jest? Liczę, że tak, a czy sprawdzaliście ostatnio aktualizację oprogramowania sprzętowego?
Mi wyskakuje błąd komunikacji z serwerem jak na załączonym obrazku:

Używam najnowszej wersji programu e4you Firmware Update v1.2 ze strony producenta.
PS pytanie czy generalnie jest czym sobie głowę zaprzątać - czy jest nowszy firwmare od posiadanego mojego (sw ver 8 / bootloader hw rev c)
Pozdrawiam
[#2] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@cj grass, post #1

A co na to e4you i Paweł Burdzy ?
[#3] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@cj grass, post #1

Postaram się wkrótce sprawdzić u siebie.

A swoją drogą fajnie byłoby, gdyby została dodana obsługa myszy i pada TheA500 Mini.
[#4] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@Jacques, post #3

Kupiłem w piątek Toma rev X i mysz od The A500 mini działa, ale nie działa prawy przycisk myszy!@!#@$%??
Czekam na odpowiedź od sprzedawcy, bo również myszki kompatybilne miały ten sam problem i chyba trafił mi się uszkodzony Tom.
[wyróżniony] [#5] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@cj grass, post #4

W early-menu działa Ci prawy przycisk ?
[#6] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@Norbert, post #5

Nie działa, nie mogę wejść w early-menu trzymając oba przyciski myszy, gdzie na myszce klasycznej wszystko działa. Nie działają też urządzenia które są wypisane jako kompatybilne (np Rumble Pad 2 czy mysz Logitech m705).
[#7] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@cj grass, post #6

Morał z tego, że nie da się ożenić USB z Amigą bez problemów. Niech ktoś zrobi zwykły joy na zwykłe gniazdo i po sprawie.
[#8] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@KM_Ender, post #7

Akurat mi Tom R2 działa bez problemu z Logitechem F710 oferując pełną emulację pada CD32
Zbyt daleko idący morał, tym bardziej, że autorzy te parę lat temu byli otwarci na współpracę i robili poprawki fw po przedstawionym raporcie

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2023 13:58:22 przez Jacques
[#9] Re: Adapter mysz joystick Tom rev 2

@cj grass, post #1

Tu pisałem w temacie
https://www.ppa.pl/forum/winuae-uae-i-amithlon/44258/a500-mini-i-joystick/3#m788148
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem