[#1] Workbench Title Bar w os 3.2.2.1
Witam

Szukam sposobu aby belce głownej Workbencha z OS 3.2.2.1 pojawial sie zegar oraz wskaznik obciązenia CPU.
Czy da sie to zrobic pod tym systemem ? a moze sa jakies apki jak do starszych wersji ?
[#2] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@fibi, post #1

TitleClock powinien zrobić co trzeba jeśli chodzi o zegar, działa w każdym razie z 3.9.
[#3] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@Jacques, post #2

ScreenTime ver.1.5.3
[#4] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@fibi, post #1

Coś jak w moim CleanWb? Tiny Meter.
[#5] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@mwb113, post #3

screentime jest bardzo fajny ale po zainstalowaniu/dodaniu do wbstartup system laduje sie z komunikatem bledu "program has not returned yet" po kliknieciu ignoruj dziala prawidlowo..

[#6] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@_arti, post #4

tinymeter nie dzial z os 3.2.2
[#7] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@fibi, post #5

Musisz odhaczyć jedną z opcji we właściwościach ikony. Coś w stylu "czekaj na zakończenie...", przynajmniej ja tak zrobiłem pod 3.9 i pomogło.
[#8] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@fibi, post #6

Oczywiście, że działa.

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2023 10:16:51 przez _arti
[#9] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@fibi, post #5

Dodaj ToolType DONOTWAIT.
1
[#10] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@_arti, post #9

dodalem zanim to napisales - dzieki , pomoglo - z tych wszytkich apek screentime jest najbardziej schludny i nie zabiera chipu, brak cpu usage ale moge bez tego żyć w amidze :)

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2023 19:50:26 przez fibi
[#11] Re: Workbench Title Bar w os 3.2.2.1

@_arti, post #8

zgadza sie mialem skopane mui lub cos w tym stylu, jakbym mial warpa lub karte gfx to pewnie bym używal, aleskoro mam tylko indy aga mk3 to szkoda mi chipu
edit : widze ze masz bardzo fajnie skonfigurowanego tego tinego..

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2023 20:11:52 przez fibi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem