kategoria: A4000
[#31] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@moulder, post #30

Czy możecie mi jakieś sprawdzone chlodzenie do tej karty polecić, które będzie pasować i jest dostępne od ręki w PL? Na Aliexpress sa, ale nie chce miesiac czekać na przesyłkę.
[#32] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@moulder, post #31

Solidny radiator z jakiejś starej płyty pc, ja użyłem radiator z mostka północnego MSI plus wiatrak noctua ten 40x40x20
1
[#33] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@Kulamario, post #29

Możesz napisać ile mipsów ma taka BFG 040/25MHZ?
[#34] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@Wankowicz, post #33

MIPS nie ważne. Lepiej jakieś testy porównawcze oryginalna karta C= vs BFG 040 na doomie lub appklikacjach. Bo syntetycznie A3640 szybka była, ale pamięc zabijała efektywność 040.
[#35] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@Wankowicz, post #33

Raczej nie może, skoro napisał, że od 68040 trzyma się z daleka.
Pytaj Luki.
Ale surowe MIPSy niewiele powiedzą, można by odpalić jakichś wymagający program i porównać.
2
[#36] Re: Pytanie o zakup karty BFG9060

@Bartek2075, post #32

tak jak kolega Wali powiedzial nie powiem bo nawet nie mam ani cpu 040 ani bfg zrobionego na 040
ale jak to odpalilem to dema szly strasznie na 040
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem