[#1] Quickshot Python 4 na Amidze
Witam

Kupilem sobie dziś na rodzinnym portalu joya jak w temacie , ale teraz nurtuje mnie pytanie czy te niby 2 niezależne przyciski fire beda obsługiwane w amidze czy tylko jeden z nich np górny ?
https://allegro.pl/oferta/nowy-joystick-quickshot-amiga-commodore-itp-14250548619?reco_id=8b0819ac-477a-11ee-b7bc-625e37b74253&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

Na boxie jest napisane - ze przeznaczony jest dla NEc Turbogrphix.
MGR kiedy recenzowal ze tylko górny przycisk w Pythonie 3 dla NESa mu działał w amidze , material dostepny tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=IYTSwmsnWu0&t=436s

PS niczego nie reklamuje , nie moja aukcja i nie znam człowieka który te nosy wystawia.

Jak ktos ma dokladnie ten model (QS 136) to niech napisze pare zdań :) Posiadam QS 131 ale to zupelnie inna bajka.

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2023 23:52:57 przez fibi
[#2] Re: Quickshot Python 4 na Amidze

@fibi, post #1

te joysticki są przystosowane czyli na pewno wymieniony kabel
Najprościej zapytać sprzedawcę jak są ustawione fire'y
[#3] Re: Quickshot Python 4 na Amidze

@fibi, post #1

Bing twierdzi że w Python 4 jest 8pinowa okrągła wtyczka, więc i tak czeka cie dorabianie wtyczki lub wymiana kabla, to sobie polutujesz fajery tak jak zechcesz.
[#4] Re: Quickshot Python 4 na Amidze

@ZorrO, post #3

a wystarczyło zerknąć do aukcji. przecież sprzedawca już to zrobił.
[#5] Re: Quickshot Python 4 na Amidze

@nekroskop, post #4

a najlepsze jest to ze ja wogole o kabel nie pytalem az taki ślepy nie jestem - pytalem czy Amiga obsłuży dodatkowe przyciski fire - jesli tak to które..
[#6] Re: Quickshot Python 4 na Amidze

@fibi, post #5

dobra sprawa chyba się wyjaśniła


1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem