[#31] Re: ehide.device widzi tylko 8GB

@zilog, post #30

Gdy uruchomiłem swoją A1200 w towerze też się cieszyłem jak pod OS3.9 uruchomiłem dysk IDE 2.5" 80GB jako drugi. Pierwsza była karta CF 4GB. Później jej miejsce zastąpiła micro SD 32GB.

Teraz jak widzę karty micro SD 64GB kosztujące tyle co "dętka rowerowa" to już za bardzo nie eksperymentuje z innymi nośnikami.

Moje micro SD 128GB nie chciały działać. Inni pisali, że u nich te pojemności działają. Teraz mam w planch sprawdzić swoje micro SD 256GB. Jak będą działać to będzie fajnie

W sumie 64GB już na A1200 i A4000 robi robotę
Są tacy co im 4GB wystarczy. 64GB to już "technologia obcych" dla A1200.

Z jednej strony super, że tak "wszystko idzie do przodu" i kosztuje grosze. Z drugiej pokazyje jak się starzejemy w raz z naszą ukochaną technologią
[#32] Re: ehide.device widzi tylko 8GB

@snifferman, post #31

Wymiatasz!

Ja należę właśnie do klanu tych, którym wystarcza 4GB. Wszak w czasach swojej świetności, moja A1200 miała na pokładzie 120MB HDD. Był to rok 1997.
Obecne 48GB to według mnie, przestrzeń dla Amigi nie zmierzona. Coś jak, że "640KB powinno wystarczyć każdemu" szeroki uśmiech.

Wszystkie bebechy swojej A1200 mam w stockowej obudowie. Konfig: A1200 + TF1260 + 2xCF 4 GB + HDD 40 GB + Indivision MK 4 + karta zegara na złączu zegarowym + ROM 3.2 + 128 MB RAM + stacja DF1 + drukarka Epson 24 igłowa.


Ostatnia aktualizacja: 09.09.2023 09:25:33 przez zilog
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem