kategoria: Programy
[#1] X-copy albo menedżer plików odtwarzający muzykę
W pamięci mi się kołacze, że albo X-copy albo jakiś amigowy menedżer plików oprócz swojej użytkowej funkcji, umilał domyślnie operatorowi czas, odtwarzając jakieś mody.

Tylko, że nie umiem tego znaleźć na YT.

Czy mi się coś ubzdurało, ew. widziałam kiedyś na stoisku maszynę, na której ktoś w tle odpalił sobie playera, czy może faktycznie istniał program z takim muzycznym bajerem? Ktoś pamięta?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 17:00:00 przez Freja_Draco
[#2] Re: X-copy albo menedżer plików odtwarzający muzykę

@Freja_Draco, post #1

Na pewno był Imploder - cruncher, który odtwarzał przy starcie moduł z kolorowymi paskami jako equalizer. Może Ci się to kojarzy?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 17:02:45 przez TuReX
1
[#3] Re: X-copy albo menedżer plików odtwarzający muzykę

@Freja_Draco, post #1

Filemaster umilał mi grając moduły.
Oczywiście sam musiałem wybrać które.
1
[#4] Re: X-copy albo menedżer plików odtwarzający muzykę

@Freja_Draco, post #1

A Tetra Copy daje możliwość pogrania w Tetrisa w trakcie kopiowania.
[#5] Re: X-copy albo menedżer plików odtwarzający muzykę

@Freja_Draco, post #1

Tez pamietam kopier Amigowych dyskietek, ktory mial muzyke opcjonalna do sluchania. Ale nie moglem go znalezc jak pozniej szukalem. Tutaj jest lista Amigowych kopierow:

link

Po nazwach to moze RattleCopy albo F-Copy. Wydaje mi sie, ze grafika kopiera byla brazowa. Jedna rzecz, jesli to jest stary kopier to muzyka moze dzialac tylko na 68000, jakby ktos sprawdzal.


Edit. Podobno Disco-Scopie ma muzyke, tak na EAB ktos pisal. Nie skojarzylem, ze to jest kopier. Myslalem, ze moze to D-Copy bylo.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 19:29:27 przez Don_Adan

Tutaj jest link do watku na EAB.


link




Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 19:43:11 przez Don_Adan
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem