[#1] problem z x-bench 1.2 f
Witam

Mam problem z najnowszym X-bench 1.2F pobranym z strony autora https://www.jimneray.com/xbench.html
Mam wrazenie ze problem zwiazany jest z moja konfiguracja czyli A1200 OS 3.2.2 z TF1260 (pelna wer. CPU) + indy mk3aga. Czy ktoś testowal lub używa softu w podobnej konfiguracji z TFem ? Moze to kwestia firmwareu tej turbiny (alfa 1000)
Program guruje po wyjsciu z WB po kliknieciu w programie odnośnika do "Launchers" . Wczesniej w setupie ustawiłem testowo scieżke do jednego z folderów whdload. Wszytkie opcje programu dzialaj prawidlowo. Klucza do x-bencha nie kupilem ale zamierzam o ile uda mi sie zmusic program do poprawnego dzialnia w mojej konfiguracji.

[

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2023 18:17:17 przez fibi
[#2] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #1

Klucz nie jest potrzebny do prawidłowego działania whdload.
Zawsze i tak możesz wspomóc autora tego programu.

ps
Czy przypadkiem nie masz na dysku pirackiego klucza whdload?
On może stwarzać problemy.
[#3] Re: problem z x-bench 1.2 f

@Norbert, post #2

klucz whdload nabylem razem amiga i zainstalowanym os 3.9 lata temu - czy jest legitny nie wiem
natomiast nie bardzo wiem w jaki sposob x-bench mialby sprawdzać legitnosc tego klucza aby stwarzac problem jaki mam ?

Autora X-Bencha wespre jesli rozwiaze swoj problem, nie widze sensu wspiernia autora jesli np moj konfig nie jest prawdilowo wspierany i dzieki temu nie bede mogl z programu skorzystać . Zaraz przełoże turbine sprawdze czy na 030 tez jest problem na tym OSie.
[#4] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #3

A ta sama gra uruchamia Ci się bez problemu bezpośrednio z WHDLoad, bez launchera X-Bench?
[#5] Re: problem z x-bench 1.2 f

@Jacques, post #4

nie chodzi o gre - klikajac w "launchers" jak na obrazku : https://i.imgur.com/E6PEq2E.jpg
program wywala guru , inne odnośniki ( shell, explorer, setup) działaja ok - natomiast w launchers sa katalogi gier i dem z whdload wiec bez tego program jest nieużyteczny
[#6] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #5

Snoopdos coś pokazuje ?
[#7] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #1

Wczesniej w setupie ustawiłem testowo scieżke do jednego z folderów whdload.


Zrób test:
1. Usuń tę ścieżkę i sprawdź czy problem występuje.
2. Wybierz ścieżkę, która jest pusta i sprawdź czy problem występuje.
3. Niech w tej ścieżce występuje tylko jedna pozycja WHDLoad i sprawdź czy problem występuje.

Napisz nam wnioski.
[#8] Re: problem z x-bench 1.2 f

@mailman, post #7

1) Występuje
2) Występuje
3) Występuje
Dlatego interesuje mnie czy ktos kto ma ten sam config co ja albo podobny testowal najnowszego X-bencha
[#9] Re: problem z x-bench 1.2 f

@Norbert, post #6

to zamiennik workbencha (wychodzi z niego i guruje po kliknieciu w odnosnik) wiec snoopy nie ma tutaj zastosowania..
[#10] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #9

Napisz jaki kod błędu pojawią się przy guru.
[#11] Re: problem z x-bench 1.2 f

@fibi, post #9

to zamiennik workbencha (wychodzi z niego i guruje po kliknieciu w odnosnik) wiec snoopy nie ma tutaj zastosowania

A co to ma do rzeczy.?
Jest to systemowy program który uruchamia się ze s-s.
Wstaw wcześniej uruchomienie snoopdos i załatwione.
Nie możesz przełączać między otwartymi ekranami (programami) ? (LAmiga+M, LAmiga+N) ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem