[#1] Amiga w prasie
Ciekawostka:

link
3
[#2] Re: Amiga w prasie

@Commodore128D, post #1

Wiele się nie dowiedziałem z tego artykułu no i ta klawiatura od C64.. ale nie będę się wyzłośliwiał, że nawet nazwiska prowadzącego nie napisali.. :)

Program prowadził Wojciech Hermanowski, a ja mieszkałem wtedy w zasięgu bydgoskiego nadajnika, więc mogłem oglądać. Dla małego chłopaka to była wtedy magia, że można było sterować telefonem tonowym grą na ekranie. Co któryś telefon do programu to było rozczarowanie, bo osoba miała telefon z wybieraniem impulsowym. A w co konkretnie można było tam pograć już niestety nie pamiętam, ale może ktoś coś? W internecie niestety niewiele na ten temat się zachowało, ale było podobne w swoim pomyśle do sterowania w grze Hugo na programie w Polsacie.
[#3] Re: Amiga w prasie

@Commodore128D, post #1

Dziwaczny art
[#4] Re: Amiga w prasie

@Hubez, post #3

Wydawnictwo zobowiązuje, nawet jak piszę się o Amidze.
3
[#5] Re: Amiga w prasie

@azraleus, post #2

Nie pamiętam na jakim programie ale były takie w których można było zadzwonić i klawiaturą w telefonie sterować zabawkowym sprzętem budowlanym, dźwigiem, ładowarką i wywrotką. :) Mnie sie nie udało dodzwonić.

Ale zastanawiam sie jak z tej wzmianki o Amidze i innych 8bit skojarzyłeś Hugo? Czyżby mi wyświetlało tylko fragment tego artykułu z 1go posta.

Po wpisaniu nazwiska jakie podałeś G. znajduje nazwę Cyberjazda.
[#6] Re: Amiga w prasie

@ZorrO, post #5

Nie pamiętam na jakim programie ale były takie w których można było zadzwonić i klawiaturą w telefonie sterować zabawkowym sprzętem budowlanym, dźwigiem, ładowarką i wywrotką. :)

Jeśli chodzi o sterowanie klawiszami tonowymi, to o ile pamiętam był program prowadzony przez Norbiego i można było grać w Pinball Dreams czy też innego amigowego pinballa.
[#7] Re: Amiga w prasie

@Gordian, post #6

A nie przez Figurskiego?
[#8] Re: Amiga w prasie

@mailman, post #7

Możliwe, nie pamiętam. A pamiętasz może tytuł programu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem