kategoria: A1200
[#1] Moduł RTC dla Pistorm CM4
Witam
zakupiłem moduł RTC do a1200/pistorm cm4 i nie potrafię go ustawić/właczyc ma ktoś może jakiegoś manuala?lub podpowie jak to zrobić aby zadziałało:)
[#2] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@yogus1982, post #1

Kupiłeś coś bez instrukcji ?
A skąd wiesz że to właśnie to co chciałeś?
[#3] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Norbert, post #2

A Ty kolego jak nie wiesz jak pomóc to po co komentujesz? Kupił i pyta bo nie umie sobie poradzić. Czy jest w tym coś złego? A pozatym moduł rtc do pi wpina się i dział . Pewnie bardziej chodzi o to jak z poziomują WB to zrobić. Na stronie projekty Michała są pliki pod WB . Ja sam nie wiem jak to zrobić . A rtc kupiłem na Bertrand.



Ostatnia aktualizacja: 05.01.2024 21:49:05 przez Kali

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2024 21:54:47 przez Kali
[#4] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Kali, post #3

Dokładnie o to chodzi kolego:⁠-⁠)emu68 tools mam zainstalowane
[#5] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Kali, post #3

A Ty kolego jak nie wiesz jak pomóc to po co komentujesz? Kupił i pyta bo nie umie sobie poradzić. Czy jest w tym coś złego?

Właśnie mu pomagam.
Następnym razem będzie wiedział o co pytać przy zakupie.
2
[#6] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Norbert, post #5

A Ty kolego jak nie wiesz jak pomóc to po co komentujesz? Kupił i pyta bo nie umie sobie poradzić. Czy jest w tym coś złego?
Właśnie mu pomagam.
Następnym razem będzie wiedział o co pytać przy zakupie.

A w jaki sposób pomagasz ? Ze nie pyta przy zakupie
Kogo ma pytać i o co . Wpinasz w pi cm4 i działa. Nik nie daje instrukcji. Kupisz w amigowym sklepie 5x drożej niż na Bortland czy allegro. Kumasz oco chodzi w projekcie Pistorn ?chodz o to jak to z poziomu wb ustawić godzinę i datę . Chodzi o plik set clok z strony projekt emu 68 . Godziny z wb clok nie da się zapisać używając pistorm. Ni chyba że masz podpięty moduł rtc przez clokport Amigi
[#7] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Kali, post #6

Nie wiem jak Ty i kolega, który szuka pomocy, ale to normalne zanim coś się kupuje zasiega się wiedzy na dany temat.
Szukając info na necie.
Problemy językowe nie są wytłumaczeniem. Tłumacz Google działa i można tłumaczyć strony www
1
[#8] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Norbert, post #7

A Ty kolego jak nie wiesz jak pomóc to po co komentujesz? Kupił i pyta bo nie umie sobie poradzić. Czy jest w tym coś złego?
Właśnie mu pomagam.
Następnym razem będzie wiedział o co pytać przy zakupie.

A w jaki sposób pomagasz ? Ze nie pyta przy zakupie
Kogo ma pytać i o co . Wpinasz w pi cm4 i działa. Nik nie daje instrukcji. Kupisz w amigowym sklepie 5x drożej niż na Bortland czy allegro. Kumasz oco chodzi w projekcie Pistorn ?chodz o to jak to z poziomu wb ustawić godzinę i datę . Chodzi o plik set clok z strony projekt emu 68 . Godziny z wb clok nie da się zapisać używając pistorm. Ni chyba że masz podpięty moduł rtc przez clokport Amigi
Po to.jest to.forum żeby zapytać. Jak nie chcesz ,nie wiesz jak pomóc, To po co komentujesz. Jak.masz wiedzę i nie chcesz pomagać to może napisz do admina zeby zmienić zasady forum. Poczytaj swoje posty i pomyśl nad senem bycia na ppa. Ja z amiga jestem zanim ppa powstało. Miłego wieczoru kolego
[#9] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Kali, post #8

Ja z amiga jestem zanim ppa powstało. Miłego wieczoru kolego

Naprawdę?. 11 postów
W tym pierwszy post 7 lat. Gdzieś bywał wcześniej?

Kolega na pewno już wie jak odczytać , zapisać RTC.
1
[#10] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Norbert, post #9

@Norbert Nie ma sensu, nie przebijesz :D 'kolegi' gdyż on:
Ja z amiga jestem zanim ppa powstało.

Sorry popłakałem się ze śmiechu z 'kolegi'. Parafrazując - "Piłeś, nie pisz!"
1
[#11] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@RadziN, post #10

A Ty kolego jak nie wiesz jak pomóc to po co komentujesz? Kupił i pyta bo nie umie sobie poradzić. Czy jest w tym coś złego?
Właśnie mu pomagam.
Następnym razem będzie wiedział o co pytać przy zakupie.

A w jaki sposób pomagasz ? Ze nie pyta przy zakupie
Kogo ma pytać i o co . Wpinasz w pi cm4 i działa. Nik nie daje instrukcji. Kupisz w amigowym sklepie 5x drożej niż na Bortland czy allegro. Kumasz oco chodzi w projekcie Pistorn ?chodz o to jak to z poziomu wb ustawić godzinę i datę . Chodzi o plik set clok z strony projekt emu 68 . Godziny z wb clok nie da się zapisać używając pistorm. Ni chyba że masz podpięty moduł rtc przez clokport Amigi
Po to.jest to.forum żeby zapytać. Jak nie chcesz ,nie wiesz jak pomóc, To po co komentujesz. Jak.masz wiedzę i nie chcesz pomagać to może napisz do admina zeby zmienić zasady forum. Poczytaj swoje posty i pomyśl nad senem bycia na ppa. Ja z amiga jestem zanim ppa powstało. Miłego wieczoru kolego
Weź pod uwagę że straciłem konto . Ale nie istotne nie zamierzam się tłumaczyć.
[#12] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@RadziN, post #10

Weź pod uwagę że stracielm konto . Ale nie zamierzam się tłumaczyć
[#13] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@RadziN, post #10

A amige miałem w 1990 . Ppa jeszcze nie istniało. Coś cie śmieszy
[#14] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Kali, post #12

Czyżby znowu stracił konto ?szeroki uśmiechszeroki uśmiech
Jest teraz nieaktywne szeroki uśmiechszeroki uśmiech
2
[#15] Re: Moduł RTC dla Pistorm CM4

@Norbert, post #14

Cokolwiek się stało , stało się dobrze.
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem