[#1] TF-1260 i klawiatura
Cześć,
Odpaliłem wreszcie TF-1260 którego montowałem w ostatnim czasie po kawałku w wolnym czasie. Dobra wiadomość jest taka, że ruszył z kopyta i chyba działa stabilnie na chińskich Xilinxach :).

Zła wiadomość jest taka, że kiedy karta jest w pozycji poziomej (czyli nie odchylona w dół w stronę zaślepki) to koliduje z klawiaturą. Ewidentnie procesor jest troszkę za wysoko i całość ugina się lekko przy dociskaniu klawiatury do domyślnego położenia.

Moja podstawka do procesora jest zrobiona z pinów SIP32 i jej wysokość jest ograniczona wysokością tych pinów. Być może trzeba było jednak kupić w Archi-techu gotową podstawkę heh, ale tamta nie wydaje się niższa i prawdopodobnie zawiera takie same piny.

A może ktoś by zmierzył dla mnie suwmiarką prześwit pomiędzy górą od zainstalowanego procesora a płytką karty? :).
[#2] Re: TF-1260 i klawiatura

@bfgmatik, post #1

Trzeba bylo wlutować cpu
[#3] Re: TF-1260 i klawiatura

@Kulamario, post #2

Wlutować, wlutować. To jest pełna 060, nie chcę jej wlutowywać tym bardziej ze nie miałem pojęcia czy karta ruszy :).
1
[#4] Re: TF-1260 i klawiatura

@bfgmatik, post #3



Dobrego procesora też bym nie lutował do TF, karta na to nie zasługuje


Taki procesor nie podlega dyskusji

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2024 16:39:11 przez micromars
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem