kategoria: A4000
[#1] muimaster
Cześć, czy Ktoś skutecznie instalował moduł WiFi instalowany na porcie szeregowym firmy Alinea? Korzystam ze stosu TCP/IP o nazwie Genesis. Przy próbie instalacji system żąda muimaster.library w wersji 11
Nie znajduję w Aminecie tej biblioteki. Możecie pomóc?
Pozdrawiam
Wiesław
[#2] Re: muimaster

@vienio, post #1

Zainstaluj pakiet MUI 3.9 na przykład.
[#3] Re: muimaster

@vienio, post #1

zainstaluj mui 3.8 z aminetu
[#4] Re: muimaster

@_arti, post #2

czy muszę zainstalować MagicWB? Teraz nie wiadomo komu zapłacić. Piszesz ver. 3.9 ... nie znajduję.
Nie mniej dziękuję za wskazówki. Zainstaluję 3.8 - zobaczymy
Pozdrawiam
[#5] Re: muimaster

@vienio, post #4

nie szukaj 3.9 bo nie ma sensu kopac sie z koniem jak sie na tym nie znasz, zainstaluj bezproblemowe 3.8 z aminetu

magicwb nie jest Ci do niczego potrzebne :)
2
[#6] Re: muimaster

@vienio, post #4

MagicWB l, to tylko fajne, 8-kolorowe ikonki.
[#7] Re: muimaster

@_arti, post #6

...są jeszcze tapetki, teksturki, czcionki, ładny kursor i paleta. No i jeszcze wypaśna apka wspomagająca proces rejestracji. Bym jeszcze zapomniał a tym dziwnym programiku w s-s, który losowo wyświetlał logo MWB i chyba przy tym jakiś zajebisty dźwięk się wydobywał z głośników.
...był jeszcze programik do zmiany ikonek i MagicCopper.
Najlepszy pakiet ikon w dziejach Amigi.

Proszę nie umniejszać MagicWB.
2
[#8] Re: muimaster

@radekcz, post #7

Tak paleta jest dobra , szczególnie jak się jedzie na ECS.Delikatna jej zmiana ,szczególnie jednego kolory w wyblakła żółć daje fajny efekt.No ale niestety wg mnie ikony MWB się źle zestarzały .Wydaje mi że dużo lepiej wyglądają np. proste białe ikony katalogów z BetterWB są bardziej modne i bardziej odpowiadają wspolczesmu trendowi.A jak tam z rejestracją MagicWB ?
[#9] Re: muimaster

@Japiler32, post #8

Tak paleta jest dobra , szczególnie jak się jedzie na ECS.Delikatna jej zmiana ,szczególnie jednego kolory w wyblakła żółć daje fajny efekt.


Zawsze jechałem na AGA, wpierw A1200, później WinUAE i było zawsze ok, ale kiedyś zrobiłem zrzut ekranu pod UAE i mi wyszło coś takiego jak poniżej, i się zdziwiłem:



Na ECS tak to wygląda kolorystycznie?
1
[#10] Re: muimaster

@karolb, post #9

Na ECS tak to wygląda kolorystycznie?


Tak, tylko kursor miałem zawsze normalny (czerwony), sam ustawiłeś taki zielony oczojebny?
No i tylko w hires laced - wydawało mi się że przy palecie MagicWB migotanie nie było jakues uciążliwe, a jednak komfort pracy i wygląd były nieporównywalnie lepsze.

Edit: jak się jeszcze raz przyjrzałem to jednak coś nie pasuje - skąd te zgniłe zielenie w ikonkach, to nie jest kolor MWB.

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2024 07:34:56 przez vojo
[#11] Re: muimaster

@vojo, post #10

Ten zgniły mnie właśnie zdziwił, dobrze że to nie ECS tylko jakiś błąd, bo już się wystraszyłem :D
Tak, ten oczojebny to sam ustawiłem, lubię zielony :)
[#12] Re: muimaster

@juen, post #5

Cześć,
zainstalowałem 3.8 i interface sieciowy ,,prawie" zainstalowany. Piszę prawie, bo nie ma ostatecznego sukcesu. Niestety nie mogę sobie poradzić z uruchomieniem modułu WiFi.
1- moduł nie łączy się z moją siecią WiFi. SSID i hasło jest na pewno poprawne.
2- zgłaszany jest też błąd ustawień MTU.
Jak interpretować moje problemy?
Czy to poprawne, że dioda interface WiFi (firmy Alinea Computer) montowany w mojej A4000 na port szeregowy cały czas się świeci?
Z serdecznymi pozdrowieniami
Wiesław

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem