kategoria: A1200
[#1] Nowa customowa klawiatura A1200
Cześć.

Przyznam, że trochę wypadłem z obiegu.

Czy możecie mi zdradzić, gdzie mógłbym zakupić personalizowaną lub inną niż w kolorach fabrycznych klawiaturę do Amigi 600.

Dzięki!
[#2] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@wilkwcieniu, post #1

DS Retro Garage na Facebooku. Zajmują się barwieniem klawiszy oryginalnych klawiatur do różnych retrokomputerów.
[#3] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@Krashan, post #2

Znamy się. Szukałem raczej kompletnych barwionych fabrycznie klawiszy.
[#4] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@wilkwcieniu, post #3

Możesz kupić te z a1200 net. Ja używam ich w swojej 600, maja czarne lub w klasycznym kolorze.
[#5] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@sand, post #4

Też znam. Liczyłem na coś bardziej oryginalnego.
[#6] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@Krashan, post #2

A Ty już nic nie robisz w temacie?
[#7] Re: Nowa customowa klawiatura A1200

@wilkwcieniu, post #6

Robię, ale mnie zdezorientowałeś, bo w temacie wątku napisałeś, że do A1200, a w pierwszym poście, że do A600... U mnie w klawiaturze do A1200 customowe kolory klawiszy są możliwe, ale w ograniczonym stopniu. Klawa do A600 na razie w luźnych planach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem