[#1] Amiga 600 Problem z klawiaturą
Hej
Klawiatura w mojej A600 doprowadza mnie do szaleństwa.
Zaczęło się od tego że przestał działać reset z klawiatury. Do czasu robienia resetu klawiatura działa normalnie. Po próbie resetu nic się nie dzieje a sama klawiatura zaczyna szaleć . Tzn klawisze nie działają albo zamiast liter pojawiają się krzaczki.
Uprzedzając odpowiedzi - tak wymieniłem membrane na nową i nic to nie dało. Problem cały czas się pojawi po próbie resetu A A Ctrl. Póki nie resetuje klawisze działają i jest ok.
Jakieś sugestie ?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2024 16:26:50 przez Marcinsnd
[#2] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcinsnd, post #1

Po próbie resetu nic się nie dzieje a sama klawiatura zaczyna szaleć . Tzn klawisze nie działają albo zamiast liter pojawiają się krzaczki.

A wszystko wraca do poprawnego działania, po wyłączeniu zasilania i włączeniu ?
[#3] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Norbert, post #2

Dokładnie tak Oo ponownym włączeniu działa poprawnie aż do próby resetu z klawiatury
[#4] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcinsnd, post #1

Nie masz tam czasem zwarcia w klawie? Może trzeba podkleić lub wyciąć sobie profil plastikowy, taką izolację(pomiędzy membraną, a tylną blachą). U mnie też pojawiały się różne wariacje.
[#5] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcinsnd, post #1

Końdensatory w tej A600 wymienione?
[#6] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcin27411, post #5

Kondensatory wymienione Mam wrażenie że to się stało po wymianie Prwnosci nie mam bo jej nie używałem przez jakiś czas
[#7] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@AD99, post #4

Spróbowałem właśnie
Niestety nie pomogło
[#8] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcinsnd, post #6

Mam wrażenie że to się stało po wymianie

Możliwe bardzo. W czasie wymiany gdzieś może się pojawić zimny lut.
30 letnia cyna łatwo pęka. Trudno potem znaleźć, gdzie.
[#9] Re: Amiga 600 Problem z klawiaturą

@Marcin27411, post #8

No niestety pójdzie na serwis . Aż tak zaawansowany nie jestem by to sprawdzić
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem