kategoria: A500
[#1] GOTEK prośba o pomoc
Witam,
Zakupiłem GOTEKA z wgranym flash floppy.

Mam wielką prośbę - czy ktoś może u siebie na GOTEKU odpalić browsera adfow i podmontować do slotu 001 plik kick13.adf i podeslac mi plik z zapisana taka konfiguracja slotow?

A1000 bootuje najpierw z dyskietki z kickiem. Na slocie 0000 w GOTEKU jest zapisany browser adfow, a nie odpali sie u mnie jesli najpierw kicka nie zaladuje. NIe mam pod reka teraz innej Amigi, zeby podlaczyc GOTEKA i sobie ten slot 001 ustawic na dyskietke z kickiem13.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2024 20:36:10 przez moulder
[wyróżniony] [#2] Re: GOTEK prośba o pomoc

@moulder, post #1

Są dwa rozwiązania tego problemu..
1. Praca goteka bez użycia browsera. Dodanie do nazwy obrazu dyskietki (adf, hfe, IMG ) numeru slotu. Taki tryb należy też ustawić, nagrywając odpowiedni plik konfiguracyjny (jest w archiwum flashfloppy) na pendrive

2. Nagranie kick13 i nadanie mu nazwy browsera.
Wtedy na slocie 000 uruchomi się kick13 zamiast browsera.
Jak już się wgra kick1.3 , wyciągasz pendrive i wkładasz drugi już z browserem , albo na tym pierwszym robisz podmianę plików.



Ostatnia aktualizacja: 22.04.2024 21:52:19 przez Norbert
4
[#3] Re: GOTEK prośba o pomoc

@Norbert, post #2

Wielkie dzieki. Sposob nr 2 zadzialal
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem