[#1] Pcmcia i net
Witam.Mam karte pcmcia netową i ster cnet.device.gdy ustawiam ten sterownik w miamidx wywala mi:
card reset filed card not compatibile?
[#2] Re: Pcmcia i net

@jarecki130, post #1

moze karta nie jest kompatybilna z cnet strzałka w prawo
http://aminet.net/package/driver/net/3c589



Ostatnia modyfikacja: 07.04.08 18:59
[#3] Re: Pcmcia i net

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

a jakie sa jeszcze stery do pcmcia inne?
[#4] Re: Pcmcia i net

@jarecki130, post #3

a jaka masz dokladnie karte?

[#5] Re: Pcmcia i net

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Etherlink III
[#6] Re: Pcmcia i net

@jarecki130, post #5

u mnie tez tak pisze to ster 3c589.device bedzie dobry.

[#7] Re: Pcmcia i net

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

sprawdze.dzieki
[#8] Re: Pcmcia i net

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

potwierdzam ja tez korzystam z 3c589.device na etherlink III, do tego polecam jeszcze maly programik z aminetu "cardreset" i dodanie go do s-s bo niektore plyty glowne maja problem z resetem pcimcia i nie da sie polaczyc

[#9] Re: Pcmcia i net

@Banderas, post #8

ja uzywam modulu cardreset dla blizkicka jest gdzies na aminecie.

[#10] Re: Pcmcia i net

@Banderas, post #8

dokladnie to jest powodem nie dzialania.
Trzeba cardreset i/lub jeszcze jeden patch.dostepne to jest na aminecie.Po tym,karta powinna smigac.

[#11] Re: Pcmcia i net

@AmiChris, post #10

Też mam tę kartę 3Coma, no i sieć nie łapie za 1 razem najczęściej. Użwam AmiTCP. Podaję login/pass swojego konta, czekam aż zniknie nagscreen, no i sieć niby już działa. Próbuję spingować dowolny adres, ale żadne pakiety nie wracają (nie wychodzą?). Pomaga restart, lub powrórne włożenie karty. Czem kilkukrotne. Jak skorzystać z tego programu cardreset?

Jeżeli przylutuje ten kondensator zgodnie z instrukcją pcmcia-fix z aminetu, ten problem zniknie?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem