[#1] WarpUp -Wywala się
Witam.Czy po wywaleniu się Warpup(okienko) jest jakiś sposób by z tego co tam jest napisane skumać o co mu biega-dlaczego się wysypał.Przykładem jest Blitz_quakeGl Wos.Wersja BlitzQuakeGl 68k chodzi a Wos sie przy uruchmieniu wysypuje.

[#2] Re: WarpUp -Wywala się

@jarecki130, post #1

A stos zwiekszyles?

[#3] Re: WarpUp -Wywala się

@jarecki130, post #1

Blitz_quakeGl Wos- działa poprawnie pod MOS PUP, ponoć ma działać poprawnie z WOS ale z Voodo (GREX). Ktoś inny pisał, że to problem z bugiem WOSa. Po wyłączeniu dzwieku WOS (nosound) wczytuje się więcej, dochodzi do inicjacji grafiki i tu mi się zawsze wysypuje ponoć bo nie ma Voodo (jest bvision).

Co do komunikatów WOSa to Ci nie pomogę..



Ostatnia modyfikacja: 29.10.2008 21:55:50
[#4] Re: WarpUp -Wywala się

@BULI, post #3

Mi dzialal normalnie pod a1200 z ppc i voodoo:)

[#5] Re: WarpUp -Wywala się

@Lokaty, post #2

Ile najlepiej dac w tooltype?

[#6] Re: WarpUp -Wywala się

@jarecki130, post #1

Blitz_quakeGl Wos

Jezeli ci nie dziala na A4000, to ja odpadam. Nigdy tego nie odpalilem na A1200...podobne objawy.
[#7] Re: WarpUp -Wywala się

@Andrzej Drozd, post #6

Warto zagrać, bo to najlepszy (wygląd i szybkość) port QuakeGL dla A1200 tylko w moim przypadku pod MOS PUP (zwiekszenie stosu nie pomoże pod WOSem).
[#8] Re: WarpUp -Wywala się

@jarecki130, post #1

Panowie, niepotrzebnie sie wysilacie - ten port dziala TYLKO na VooDoo. :)

[#9] Re: WarpUp -Wywala się

@jarecki130, post #5

A co w dokumentacji pisze?

... minimum dla GLQuakeWOS to 500000, ale ja daje 1000000. W tym wypadku to powinno wystarczyc, ale zakres mysle powinien byc 1000000 - 2000000.

[#10] Re: WarpUp -Wywala się

@Lokaty, post #9

@jarecki130

Wlasnie zerknolem do readme BlitzQuakea i w pierwszych wierszach mozna znalezc:

"Changes since beta4 (was 68k-only):

WarpOS versions of GLquake/GLqwcl - compiled with GCC
IMPORTANT: needs at least 600K stack set manually"

...


Czyli, musisz recznie zapodac stos przynajmniej 600000, w przeciwnym wypadku prawdopodobnie aplikacja bedzie sie sypac.

@Reszta

Byc moze troche sie wyrwalem ze stwierdzeniem "TYLKO voodoo", ale wszystko na to wskazuje, jednak po przeczytaniu tego co obejmuje readme na aminecie byc moze jest szansa, aby uruchomic ten port na BVision. Trzeba by tylko "powachlowac" zmiennymi, ktore autor podaje w dokumentacji dla konkretnych funkcji. Dokladnie mi chodzi o zmienna r_litfiles - jezeli w konfiguracji Quakea obejmuje domysnie parametr 1 dla tej funkcji to prawdopodobnie bedzie sie sypac odrazu na BV. Trzeba by sie przyjrzec configowi i pozmieniac "to i owo". Moja BVision wczora wrocila ze serwisu i narazie wszystko wskazuje, ze dziala (przepuszcza sygnal palowy na VGA), ale zas amiga dysku mi nie widzie (chyba FastATAk sie poluzowal...), dlatego bede sprawdzac o ile uda mi sie odpalic system. OK



Ostatnia modyfikacja: 30.10.2008 10:45:44
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem