[#1] modemy do Amigi 500
Jakie modemy mozna podłaczyc do Amigi 500 , chodzi mi o firmy typy rodzaje , charakterystyki itp
[#2] Re: modemy do Amigi 500

@slonek25, post #1

kazdy modem zewnetrzny.
[#3] Re: modemy do Amigi 500

@Norbert, post #2

Ale z tego co pamiętam to chyba trzeba trochę przerobić kabelek. W każdym razie ja musiałem w A1200 i modemie Asmaxx

[#4] Re: modemy do Amigi 500

@Arbuz, post #3

Nie trzeba nic przerabiać. Wystarczy wtyczka "przejściówka" z małego szeregowego na duży. Osobiście używałem kilka zewnętrznych modemów. Ale najlepszym dla mnie był 3COM U.S. Robotics Fax Modem 54k. Do "faksowania" był idealny :) W tamtych czasach oprogramowanie do faksu było lepsze na Amidze :)
[#5] Re: modemy do Amigi 500

@slonek25, post #1

Mam jeszcze dawno temu używany z Amigą 1200 faxmodem. Dobrze działał, moge tanio sprzedać jeśli chcesz kupić. Już parę lat leży bezczynnie w szafie.



Ostatnia modyfikacja: 02.11.2008 09:05:50
[#6] Re: modemy do Amigi 500

@Olek, post #5

Dzieki za oferte ale modem mi nie potrzebny. Musze napisac tylko teoretycznie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem