[#1] Biały kruk - A4000T Commodore!
Witam.Nawet przez chwilę myślałem by szarpnąć się na tą Amisię. W końcu to unikat, tylko ok. 200szt wyprodukował commodore...Ale cena przesyłki jaką zażyczył sobie sprzedawca to jednak przesada. No ale jak kogoś stać oto proszę link:http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=400004382938&Category=4598null&_trksid=p3907.m29..

[#2] Re: Biały kruk - A4000T Commodore!

@tom1200, post #1

Trochę o nią walczyłem, ale cena poszła mocno w górę :(. Mając do wyboru super hamulce, które chcę kupić a Amigę wybrałem hamulce. Jedna A4000T wystarczy na razie. Może kiedyś...

[#3] Re: Biały kruk - A4000T Commodore!

@tom1200, post #1

Hmmm... To taka zdaje się nie do końca produkcja Commodore'a jest ;)
[#4] Re: Biały kruk - A4000T Commodore!

@g-sus, post #3

Dokładnie... I drzwi wyłamane... i chyba bez pudełka, ee taki kolekcjonerski tem, że szkoda :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem