[#1] CFIDE68K
Witam, przed kupnem tego sprzetu zapytam czy ktos moze uzywal tego? Ineteresuja mnie wrazenia z uzytkowania, ewentualne problemy.

http://www.tinyurl.pl?hx9v0fvS

[#2] Re: CFIDE68K

@dritt, post #1

Nie używałem, ale troszkę czytałem o tym. Są ponoć problemy z Kikiem, w wersji poniżej 2.0 nie działa auto boot, dopiero w 2.0x jest OK. Wystarczy wymienić kickstart aby cieszyć się HDD, ale to nie jest wielki problem. Cena też nie jest strasznie wygórowana, normalny kontroler IDE albo SCSI na znajomym portalu osiąga nawet troszkę wyższe ceny, więc te 200 zł które można wpakować do wnętrza np. A500 +HDD 2.5 i cieszyć się WHDLOAD zdaje się być OK. Może ktoś z PPA używa tego i napisze coś, jak to działa i takie tam.

[#3] Re: CFIDE68K

@BananB, post #2

Jesli kupie to oczywiscie do mojej 500+ zamierzam wlozyc kick 37.350

[#4] Re: CFIDE68K

@dritt, post #3

HDD dziala bodajze (o ile dobrze numer pamietam) od 37.300,
jednak nowsza wersja nie zaszkodzi.
Przy 37.299 (czy jakos podobnie) nic nie zaskoczy.

[#5] Re: CFIDE68K

@Seeker, post #4

Kupilem taki kontroler 2 tygodnie temu, zaplacilem od razu karta kredytowa, (dokladnie 22 Wrzesnia) i do dzis go nie otrzymalem. Jednakze jak tylko autor tego urzadzenia laskawie sie do mnie odezwie (nie reaguje wogole na oficjalne maile z serwisu aukcyjnego e-xxx chociaz wystawil kolejne aukcje) lub wysle urzadzenie, mam nadzieje podzielic sie wrazeniami (no i zdobede a500:) ). Podobno trzeba przylutowac 2 kabelki do plyty glonwej w a500/+, nie wiem czy jest zalaczona jakas instrukcja oraz kabelki . Podobno ma byc wersja z fast ram .



Ostatnia modyfikacja: 04.11.2008 13:53:40



Ostatnia modyfikacja: 04.11.2008 13:54:26
[#6] Re: CFIDE68K

@PrzemasIII, post #5

chodzilo mi o pazdziernik oczywiscie :P jak ten czas szybko leci

[#7] Re: CFIDE68K

@PrzemasIII, post #6

Paczka dotarla do mnie dzisiaj. Kontroler byl dobrze zabezpieczony . W komplecie znajduje sie kabelek ktory nalezy przylutowac do plyty glownej. Tutaj http://www.students.tut.fi/~leinone3/ide/ide68k.html jest instrukcja co i jak . Calosc solidnie wykonana. Jak tylko zdobede A500+ to napisze jak dziala .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem